Розпочалася реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО-2020

З 16 грудня в Запорізькому національному університеті почалася реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО-2020, які щороку тривають на базі вишу. Задля участі у безкоштовних тренінгах потрібно зареєструватися на сайті ЗНУ за покликанням:

Реєстрація

Нагадуємо, що багато років поспіль, за підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова та завдяки зусиллям колективу вишу, на базі Запорізького національного університету проходять безкоштовні пробні тренінги з усіх предметів, включених до переліку ЗНО.

Уже зараз абітурієнти можуть обрати ті предмети, із яких необхідно перевірити свій фактичний рівень знань, і водночас пройти тренінги, які відбуватимуться в атмосфері, максимально наближеній до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

 

  • 26 січня всі охочі випускники шкіл зможуть взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з біології і фізики (початок о 09.00). Цього ж дня в ЗНУ пройдуть тренінги з хімії та географії (початок о 13.00).
  • 2 лютого о 09.00 запрошуємо майбутніх абітурієнтів до ЗНУ на безкоштовні тренінги з української мови та літератури. О 13.00 цього дня відбудуться тренінги з іноземної мови.
  • 09 лютого тренінги із математики о 09.00 та о 13.00 з історії України.

 

Основною платформою підготовки до ЗНО-2020 є відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, на базі якого працює консультаційно-реєстраційний центр, де можна також здійснити реєстрацію на ЗНО, отримати потрібні консультації фахівців та допомогу. На базі цього підрозділу й здійснюється діяльність центру, де, зокрема можна зареєструватись на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, реєстрація на яке триватиме з 3 по 24 січня 2020 року, та на основну сесію ЗНО, реєстрація на яку триватиме з 3 лютого до 24 березня 2020 року. Також, завітавши сюди, ви зможете отримати вичерпні консультації висококваліфікованих фахівців та допомогу в оформленні потрібних для участі у вступній кампанії документів.

Нагадаємо, що звернутися до консультаційно-реєстраційного пункту ЗНУ можна, завітавши за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 Б, навчальний корпус №2, каб. 204, 209 або за телефонами: (061) 289-12-96.

Графік роботи: понеділок-четвер – із 8.30 до 17.30, п’ятниця – із 8.30 до 16.15 (обідня перерва – з 12.00 до 12.45).

Для проходження Тренінгів згідно з графіком учасникам необхідно підійти до Запорізького національного університету за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 Б, навчальний корпус №2

Інформація з сайту: www.znu.edu.ua