«С.К.А.Й» оприлюднили в мережі нову пісню

Поки робота над п’ятим студійним альбомом гурту «С.К.А.Й.» знаходиться у самому розпалі, музиканти вирішили ознайомити своїх прихильників із невеличкою його частинкою – новою композицією під назвою «Дай мені любов». Цей трек хлопці нещодавно презентували публічно під час першої офіційно організованої фан-зустрічі під відкритим небом, що відбулася на березі Дніпра.

Учасники «С.К.А.Й.» запрошували всіх бажаючих відвідати цю неформатну зустріч на київський Труханів острів, де на слухачів очікувало спілкування з музикантами, акустичні версії хітів гурту, та, власне, презентація нової композиції «Дай мені любов».

Під час згаданого акустичного виступу, «С.К.А.Й.» також розповіли, що намагатимуться закінчити всі роботи над майбутньою платівкою ще до кінця цього літа, і вже ближче до осені слухачі матимуть змогу ознайомитись із новою порцією творчих напрацювань гурту. Також музиканти анонсували презентацію нового відеокліпу, деталі якого наразі тримаються в таємниці. Лідер колективу Олег Собчук поділився лише тим, що це буде зовсім новий формат відео, а учасники гурту у ньому будуть зовсім не такими, якими всі звикли їх бачити. «Такого кліпу ми ще не знімали ніколи у житті. А образи! Та то взагалі!» – посміхаючись, додав інтриги очікуванню співак.

Ну а поки ми очікуємо нових релізів гурту «С.К.А.Й.», пропонуємо насолодитися новою композицією «Дай мені любов», яку, до речі, окрім Інтернету, вже зараз можна почути на хвилях провідних радіостанцій України.

Джерело: notatky.com.ua