Селище Кам’яне: відпочити від міської метушні

Безперечно, моїм улюбленим місцем Запорізького краю є селище міського типу Кам’яне Вільнянського району. Саме там живе моя бабуся, і тому майже все літо я проводжу там

Задовго до заснування селища, тут розташовувалися два хутора – Труженік та Воздвиженка. У 1945 році вони об’єднались в селище, яке отримало теперішню назву — Кам’яне.

Кількість населення Кам’яного станом на 2016 рік,  складає 1223 осіб. В центрі селища знаходиться братська могила. В Кам’яному працює школа, будинок культури, амбулаторне відділення, дитсадок. Є в селі й велике підприємство ПАТ «Янцевський гранітний кар’єр».

6ra_lb6UV9E

Влітку в селі дуже гарно: саме тут можна чудово відпочити від міської метушні. В Кам’яному є затоплений гранітний кар’єр, в якому ми з друзями полюбляємо купатися. На кар’єрі завжди багато людей: як місцевих жителів, так і людей з інших міст та сел. Кам’яне є гарним місцем для піших походів. Адже тут є безкраї поля ковили з вузькими стежками, а на відстані 4 км від Кам’яного протікає річка Суха Московка. Часто з дідусем ми ходили до цієї річки на риболовлю.

x_effde2ae

Так із року в рік і проходило майже все моє літо. Я не шкодую за часом, проведеним в моєму улюбленому селищі. Адже іноді потрібно виїжджати з міста, щоб побути один на один з природою та відпочити.

Влад ПРОСВЕТОВ