«Шахтар» поступився опонентам з Манчестера у третьому турі Ліги чемпіонів: 0:3

«Шахтар» (Донецьк) – «Манчестер Сіті» (Манчестер) – 0:3

Де: Харків, ОСК «Металіст»
Глядачі: 37 106
Голи: 0:1 Давид Сільва (30 хв), 0:2 Ляпорт (35 хв), 0:3 Бернардо Сілва (71 хв)

Чи не найважливіший і найскладніший матч з «Манчестер Сіті» довелося зіграти «гірникам» у третьому турі Ліги чемпіонів. Перед донеччанами стояла вкрай важка задача — грати з англійцями у свій футбол не змінюючи стратегії та тактики, та будь-що брати хоч якісь залікові пункти. Проте всі карти Пауло Фонсеці сплутали травми ключових футболістів команди — швидкісного Тайсона, який є невід’ємною фігурою у центрі поля команди, та Марлоса, що додає вишуканості грі на правому фланзі атаки та має розкішну техніку. Під питанням була участь Ізмаїлі у матчі, проте, лікарям вдалося відновити бразильця перед відповідальним матчем.

narodna-pravda.ua

Гості з Манчестера, навпаки, привезли до Харкова найсильніший склад і були налаштовані рішуче, адже знали, що «Шахтар» є дуже «неприємним» суперником для будь-якої команди у Лізі Чемпіонів.

Старт матчу відразу вказав на те, в якому ключі буде проходити поєдинок. Підопічні «Пепа» Гвардіоли відразу взялись за справу та почали проводити гострі атаки на ворота «гірників» в сподіванні забити швидкий м’яч.

Вже на десятій хвилині лідер «Манчестер Сіті» Кевін де Брюйне небезпечно пробивав по воротах, але Андрій П‘ятов впевнено «витягнув» м’яч з правого нижнього кута воріт. Та вже через п‘ять хвилин нападник гостей Габріель Джезус мав стовідсоткову нагоду вивести свою команду вперед, але не переграв голкіпера «гірників» в ближньому протистоянні.

Згодом вінгер «блакитних» Ріяд Марез змарнував непоганий шанс «розмочити» рахунок, та не влучив по воротах з вигідної позиції. Атаки «міщан» не припинялися ні на мить, та їм все ж вдалося досягти бажаного: на тридцятій хвилині матчу Давид Сільва відкрив рахунок у матчі потужним «пострілом» у дальній нижній кут воріт.

Проте, на цьому «Манчестер Сіті» не зупинився і через п‘ять хвилин забив ще один м’яч. Це Емерік Ляпорт замкнув навіс з кутового після передачі Кевіна Де Брюйне. «Гірники» лише змогли влаштувати навалу на ворота гостей під перерву, але забити м‘яч у роздягальню їм не вдалося.

Другий тайм теж розпочався під акомпанемент атак «блакитних» та грубих помилок підопічних Паоло Фонсеки. Гості дуже високо пресингували суперника, і, як наслідок, Давід Сільва, Ріяд Марез та Габрієль Жесус не давали спокою захисту «гірників». І тому, в середині другого тайму Бернардо Сілва, який тільки-но з’явився на полі, зробив рахунок розгромним — 3:0.

Згодом у обох команд було декілька цікавих контратак, але під завісу матчу ніхто відзначитися не зумів. Маємо цілком заслужену та впевнену перемогу гостей, які набирають шість залікових пунктів та очолюють квартет F. «Шахтар» займає останню позицію в групі.