Сила музики — яка вона?

Ще з дитинства я захоплювалася музикою, а тому в другому класі записалася на уроки фортепіано. Навчання почалося з звичайних вправ, які здавалися дуже цікавими і різноманітними

tumblr.com

Поступово навчилася грати ніжно і чисто простенькі народні мелодії, а згодом вже старовинну, дуже складну і красиву музику. Ще в музичній школі нас вчили співати, грати в оркестрі і знати історію музики.

Коли я сідаю за фортепіано все уходить на другий план — моя душа поринає у далекий світ. Дуже важливо відчути кожну ноту, її звук та гучність. У мене є мрія: навчити всю свою родину майстерності гри на цьому могучому музичному інструменті. Як добре, коли збирається вся родина і хтось починає грати дуже ніжну і спокійну мелодію. Під час таких посиденьок зближаються всі, проблеми відходять на інший план і ти забуваєш про все. В цьому і є сила музики, сила зближення і натхнення.

https://pianoteacherpress.files.wordpress.com

Мій улюблений композитор — Бетховен. Він приваблює мене і як митець, і як особистість. Бетховен був тяжко хворий, абсолютно глухий, самотній та нещасний — і тим не менш відшукав у собі сили творити. У мене виступають мурашки на тілі, коли я чую його «Місячну сонату», яка так заворожує. Ще мені подобається симфонія №5 — палка й непримиренна.

Музика допомагає передати людські почуття: радість, сум, любов і ніжність. Головне, щоб вона торкалася найпотаємніших струн у людській душі, викликала найкращі почуття, збуджувала бажання добра, гармонії, прагнення прекрасного, світлого і вічного.

Автор: Анастасія БЛИЩИК