Смачний вікенд

Запорізький «Пікнік» пройшов на каскаді фонтанів "Райдуга" минулих вихідних, це вже восьмий поспіль фестиваль вуличної їжі в нашому місті

Кафе та ресторани  пропонували гостям фестивалю різні смаколики. Наприклад, такі як моркв’яне варення, шоколадний мед або сир власного виробництва. Цього року в заході  могли взяти участь не тільки місцеві кухарі, а й гості з Одеси, Харкова та Києва. Захід відвідали кілька сотень гостей.

Фестиваль був поділений на кілька зон: харчова, зона дня відпочинку, дитяча та shopping зона. В кожній локації можна було взяти участь в різноманітних конкурсах та майстер-класах та весело провести час із друзями.

— Загалом «Сімейний пікнік »пройшов за планом, ніяких проблем не виникло, жодна організація нас не підвела, а головне, що всі відвідувачі залишилися задоволеними і ситими, -, з посмішкою розповідає організатор фестивалю Христина Головінова .

З кожним роком «Сімейний пікнік» набирає все більше обертів та яскравих емоцій, тож сподіваємось, що такі заходи в нашому місті будуть проходити частіше.

Аліна Кононенко