Спорт в ЗНУ: які можливості мають студенти?

З початком навчального року, коли розпочинаються лекції, семінари та інші події, пов’язані з навчанням, багато студентів забувають про всі інші справи та занурюються з головою "в науку". Однак, обов'язково потрібно приділяти увагу догляду за собою, відпочинку та спорту. Тому ми вирішили дізнатися, які можливості є у студентів Запорізького національного університету в спортивному напрямку.

Відвідувати спортивні секції студенти можуть у спортивному комплексі Запорізького національного університету, що розташований за адресою вул. Дніпровська, 35.

Спортивний комплекс ЗНУ

Yellow Quote IconСтуденти можуть займатися відповідними видами спорту в тренажерному, гімнастичному та ігровому залах

За словами в. о. завідувача кафедри фізичного виховання Горбулі Віктора Олексійовича, студенти можуть займатися відповідними видами спорту в тренажерному, гімнастичному та ігровому залах. В ЗНУ можна займатися міні-футболом, баскетболом, волейболом, йогою, гімнастикою та покращувати свій стан здоров’я в тренажерному залі.


Докладніше про спортивні секції читайте в інтерв’ю: Віктор Горбуля: «В спортивних секціях ЗНУ мають право займатися всі студенти»

 

Тренажерний зал ЗНУ. Фото: akzent.zp.ua

Зал для заняття спортивною гімнастикою в ЗНУ

Також студенти, які бажають професійно займатися спортом та брати участь у змаганнях відповідно до своїх навичок, мають можливість потрапити до професійних університетських спортивних команд. Зауважте, що для того, щоб відвідувати деякі секції студенти повинні пройти медичне обстеження, яке засвідчить їх фізичний стан та готовність до занять.

Зал для гри в футзал та баскетбол

Вашій увазі публікуємо розклад занять секцій спортивного напряму для студентів на другий семестр 2018-2019 навчального року.

Розклад занять секцій спортивного напряму

(натисніть на фото для збільшення)

расписание спорт ЗНУ

рокзлад спорт ЗНУ

Yellow Quote IconДля занять на свіжому повітрі на теріторії студмістечка є декілька спортивних майданчиків

Також студенти, які проживають в гуртожитках, мають можливість не лише відвідувати спортивні секції, а також самостійно займатися на спортивних майданчиках, які розташовані на території студентського містечка. Щоб детальніше дізнатися про майданчики на території університету ми звернулися за коментарем до директора студентського містечка Мхітаряна Армена Миколайовича: «Біля четвертого комплексу працюють два спортивних майданчіка, де можна пограти в футбол та баскетбол. Також біля четвертого гуртожитку розташований майданчик з тренажерами, який на прохання студентів відкриють коменданти гуртожитку»

Отже, студенти Запорізького національного університету мають великий вибір в спортивному секторі для покращення свого спортивного стану, та реалізації амбіцій в професійному спорті.

Дмитро БОЛОТОВ