“Spring Fest” у Запоріжжі

30 квітня на каскаді фонтанів "Райдуга" пройшло відкриття восьмиденного фестивалю “Spring Fest”. Організаторами масового заходу є члени Запорізького молодіжного міської ради.

Перший день фестивалю, який отримав назву «Vegan day», присвячений вегетеріанство, сироїдіння і різних видів спорту. Локація міського фестивалю розділена на кілька тематичних зон: здорового харчування та індійської культури, руху Work Out, а також міні-ярмарок, де можна придбати органічні продукти і натуральну косметику ручної роботи.

Головні мета фестивалю — урізноманітнити дозвілля запорожців, зробити його цікавим і різнобічним, прищепити молоді принципи ведення здорового способу життя. Кожен день буде присвячений певній тематиці.Запорожців і гостей обласного центру запрошують на «Пікнік на природі з веселими заходами», також пройдуть «День мистецтва: стріт-арт, молодіжне мистецтво», «День дитячої радості», «День неформальної і альтернативної освіти» та інші.

Один із організаторів цього фестевалю розповів про труднощі, яки з’явилися вже під час проведення всього дійства “Нажаль не все вдалося, що було заплановано, чи вийшло у підсумку нашого фестивалю, задоволенний тим, що все одно вийшло все насичено і цікаво” — сказав Влад Сахабутдинов.

Катерина Шпор

 

https://www.youtube.com/watch?v=hL3uByQ2z1Q
https://soundcloud.com/katerina-shpor/spring-fest-u-zaporzhzh