Ставаймо волонтер(к)ами

3 ПРИЧИНИ БУТИ ВОЛОНТЕРОМ
??? Думка Pavlo Miroshnychenko – викладача факультету журналістики, учасника Волонтерського центру ЗНУ.
1? Волонтерська робота в умовах війни, підвищеної тривожності, стресу допомагає «заземлитися», тобто відчувати себе в конкретному часі та просторі. Волонтерська робота зазвичай має конкретний результат – і ти його бачиш. Отже, це додає впевненості в собі, в людях, в громаді, в країні.
2? Волонтерство дає змогу усвідомити власну потрібність. Часом навіть затребуваність. Особливо, коли знаходиш так звану «сродну працю» у волонтерстві: те, що в тебе виходить якнайліпше.
3? Волонтерство – це допомога, яку надаєш, коли маєш час і натхнення. Не треба плутати його з професійною діяльністю. Офіційна робота має бути в пріоритеті. Інколи вона може бути непоганим антистресом у разі «задавненого» волонтерства (коли волонтерська робота стає сенсом життя). До того ж, у волонтерів і волонтерок, під час війни особливо, трапляються випадки емоційного вигоряння. Тому варто пам’ятати, що ця робота вимагає часу й натхнення ?
Волонтерство, як на мене, корисний досвід, адже поза всім переліченим дає змогу побачити себе з несподіваного боку, ефективніше проживати життя, навіть під час війни, наближати Перемогу!