Студентам і викладачам ЗНУ вручили подяку за волонтерство

Викладачів та студентську раду економічного факультету відзначили подякою за допомогу військовослужбовцям. Волонтери отримали документ від заступника голови громадської організації «Волонтерський центр Запоріжжя» Костянтина Денисова.

Активісти економічного факультету провели кілька акцій, аби зібрати кошти для допомоги військовослужбовцям. У грудні волонтери організували благодійний Кубок з міні-футболу серед дівчат. За продані квитки виручили 500 гривень. Крім того, серед викладачів і студентів економічного факультету зібрали кошти, за які придбали десять сучасних спальних мішків. Цю допомогу передали у частини Державної прикордонної служби України. Саме там служать студенти економічного факультету ЗНУ. Оскільки волонтери ЗНУ діяли спільно із ГО «Волонтерський центр Запоріжжя», організація засвідчила їхню допомогу армії подякою.

Організовувала заходи разом з іншими активістами Голова студентської ради Оксана Вітковська. Дівчина розповіла, чому важливо допомагати військовим:


Окрім матеріальної допомоги, студенти-волонтери також підтримують бійців і морально. До новорічних свят вони відправили захисникам різдвяні листівки із теплими побажаннями. На цьому благодійники зупинятися не збираються і найближчим часом планують ще кілька акцій.

Ірина Ладатко