Студенти журфаку «номінували» своїх викладачів (ОПИТУВАННЯ)

На честь Дня працівника освіти ми вирішили провести опитування серед студентства факультету журналістики ЗНУ: придумали 9 номінацій, на кожну з котрих студенти мали запропонувати претендента  з викладацького складу журфаку

Щодо справедливості  опитування — звісно, результати не є 100%, адже відповіді подали не всі групи журфаку. Але і серед отриманих відгуків, визначилися свої переможці, яких ми зараз і оголосимо. Отже…

НАЙДОБРІШИМ викладачем за абсолютною більшістю голосів стала Наталія Іванівна Тяпкіна.

Друге місце розділила між собою ціла команда найдобріших: Анна Дмитрівна Баранецька, Наталія Василівна Романюк та Інна Федорівна Горбенко. 

news-37934-ukr-25343501-0ae0-47e0-b2b0-fc7471950c75  


У номінації НАЙКРЕАТИВНІШИЙ викладач журфаку перемогу здобула Наталія Дмитрівна Санакоєва. Також чимало студентів проголосувало за Юрія Олександровича Ботнера. Приємно було бачити багато голосів, відданих відданими студентами Інні Павлівні Стащук, яка цього року, на жаль, вже не викладає на журфаці, але, тим не менш, продовжує бути популярною серед студентської аудиторії.

  


НАЙВВІЧЛИВІШИМ викладачем студенти одностайно визначили декана нашого факультету, Володимира Миколайовича Манакіна.

Також багато голосів у цій благородній номінації віддано Мірошниченко Павлу Васильовичу, Микитів Галині Володимирівні та Кондрико Анастасії Андріївні.

  


У номінації НАЙНЕПЕРЕДБАЧУВАНІШИЙ викладач  перемогу здобув Юрій Олександрович Ботнер. Вміння приємно дивувати та зацікавлювати помітили студенти також у  Тетяни Олександрівни Іванець та Володимира Миколайовича Манакіна.

  


Тепер ми знаємо і тих, хто не дає студентам байдикувати та тримає дисципліну на факультеті. НАЙСУВОРІШИМ викладачем студенти вважають Ірину Станіславівну Бондаренко. Срібну медаль за суворість взяв Віктор Володимирович Костюк, а бронзову — Наталія Михайлівна Манакіна.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100013459397614&fref=ts    


НАЙДОТЕПНІШИМИ викладачами виявилися Наталія Василівна Романюк та Людмила Віталіївна Чернявська, які рівно навпіл розділили це почесне звання.

 


Звання НАЙАКТИВНІШОГО викладача розділили між собою Віктор Володимирович Костюк, Наталія Іванівна Тяпкіна та Наталія Дмитрівна Санакоєва.

  


Перше місце в номінації НАЙЕЛЕГАНТНІШИЙ викладач посіла Ірина Станіславівна Бондаренко, друге місце дісталося Володимиру Миколайовичу Манакіну.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100013459397614&fref=ts 

Третє місце розділили між собою Христина Михайлівна Пирогова та Наталія Дмитрівна Санакоєва.

 


Найоптимістичнішим викладачем з великим відривом стала Наталія Іванівна Тяпкіна, друге місце посіли Юрій Олександрович Ботнер та Наталія Василівна Романюк.

  


Якщо ви не побачили своїх улюблених викладачів у цих номінаціях, то може, ви просто не взяли участь в опитуванні? Тож наступного разу не зволікайте з відповідями та поквапте старост, які передають результати до студради журфаку. Всім студентам, хто взяв участь в опитуванні, старостам та голові студради Катерині Степановій — дуже дякуємо!