Студенти журфаку зустрілись із випускником ЗНУ продюсером Владиславом Ряшиним

7 жовтня відбулась зустріч студентів факультету журналістики з Владиславом Ряшиним – відомим українським продюсером, менеджером та журналістом. Засновник кінокомпанії Star Media, корінний запоріжанин, свого часу  закінчив романо-германський факультет ЗНУ.

Гість поділився розповіддю про свої юні роки, студентське життя, роботу, а головне – про те, як він досяг своїх професійних вершин.  Мабуть, це було найголовнішим і становило неабиякий інтерес для більшої частини аудиторії.

Лунало безліч запитань. Зокрема, декан факультету журналістики Віктор Володимирович Костюк поцікавився, як Владиславу вдалося потрапити у світ шоу-бізнесу. «Головне – це практика. Простого навчання в університеті мало: треба вчитися постійно, працювати над собою та самовдосконалюватися», – переконано запевнив той.

Усі охочі одержали безкоштовні квитки на прем’єру нової  комедійної театральної постановки за участю Star Media «Тато в павутинні», яка відбулась увечері того ж дня в Запорізькому театрі юного глядача.

«Тато в павутинні» – справжній подарунок для тих, хто цінує гумор! За сюжетом вистави, у таксиста Джона Сміта в різних сім’ях ростуть діти: хлопчик і дівчинка. Вони випадково познайомились в Інтернеті і хочуть зустрітися. Яким чином тато виплутається з павутиння, яке сам же сплів? Варто бачити – глядачів вразить рівень артистизму акторів та… несподіваний фінал.

Після завершення вистави головний режисер-постановник Геннадій Фортус подякував усім організаторам, а особливо Владиславу Ряшину та його компанії.  Сам же Ряшин, вітаючи запоріжців із Днем міста, привітав також свою матір із Днем народження букетом чудових квітів.

Алла Яременко, першокурсниця факультету журналістики

Фото Сабіни Расулової