Студенти ЗНУ взяли призові місця на Всеукраїнському фестивалі телерадіопрограм

28 жовтня у стінах Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка оголосили імена переможців фестивалю «Студентський МІКС-2016». Серед лауреатів конкурсу – і  студенти Запорізького національного університету

https://www.facebook.com/studmixknu

Всеукраїнський фестиваль студентських телерадіопрограм «Студентський МІКС-2016» проходить вже втретє за ініціативою Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (медіаплатформа Сampus Radio Ukraine/Студент-TV) спільно з Державним комітетом телебачення  і радіомовлення України.

Цього року участь у ньому взяли понад 20 учасників із 15 міст України. Більше 50 теле- та радіопрограм, створених студентами, розглянуло журі конкурсу і визначило серед них найкращі.

Головними призовими місцями відзначили і студентів факультету журналістики Запорізького національного університету. В категорії «Авторська радіопрограма» друге місце отримала Марина Галич за програму «Картинки в голове Уолтера Липмана», яка виходила в ефір інтернет-радіо «Юніверс» Запорізького національного університету. В номінації «Розважальна телепрограма» третє місце журі віддало Юхиму Єрміліну за програму «Дитяча думка», створену на телестудії «Юниверс-TV» ЗНУ.

https://vk.com/

До складу теле- та радіожурі цього року увійшли медіаексперти Андрій Куликов, Соня Геляс (Сотник), Костянтин Грубич, Роман Заяць, Тетяна Калабернюк, Анатолій Табаченко, Жанна Мазицька та ін.