Студенти ЗНУ взяли участь у загальноуніверситетській спартакіаді

Одинадцятого вересня в Запорізькому національному університеті з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту України відбулося відкриття щорічної традиційної Спартакіади-2015

Після урочистого відкриття Спартакіади факультетські команди та команда ректорату взяли участь у спортивних змаганнях під назвою «Веселі старти — Єдність». Декани і їхні заступники, завідувачі кафедр, студенти продемонстрували відмінну фізичну підготовку, взаємну підтримку та командний дух. Не поступилися їм у стрімкості й пильності й учасники команди ректорату вишу: ректор Микола Фролов, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та голова студентської ради ЗНУ Анна Югріна.
Організаційний комітет змагань забезпечили 14 суддів – викладачів факультету фізичного виховання, які слідкували за чіткістю при передачі естафети, голосно рахували, щоб пильнувати кількість виконаних вправ, спостерігали за правильністю виконання завдань.

До фіналу пройшли 4 команди – економічного, історичного, фізичного факультетів та представники ректорату. А ось призові місця розподілилися так: золото – у економічного факультету, срібло – у команди ректорату і бронза – у фізичного факультету. По закінченню змагань усіх переможців і призерів нагородили грамотами та кубками.

За матеріалами Пресс-центру ЗНУ