Створили комікси з українськими супергероями

У Чернівцях вийшов перший випуск коміксів, де супергероями стали українці, серед яких: Кобзар, Кріп, Кіборг та Віра. Художниця збірки Софія Розуменко розповіла, що прототипами супергероїв стали звичайні люди – хлопці які нас захищають.

«Я вважаю, що всі, хто нас захищає – вони і є супергерої, тому наші персонажі – це такий збірний образ», – каже вона.

«Моїм завдання було візуалізувати їх, оживити, підкреслити характер кожного. Кобзар – збірний образ сучасного, сильного і мужнього чоловіка. Він втілення сильного духом ватажка, який не зважаючи на те що сліпий, має супер-здібності читати думки людей, його образ я змалювала. Кріп – більш веселий персонаж, сильний, дотепний, лікує травами – для його створення я надихалась образами гуцулів) Для образу Кіборга я взяла багато рис із портрету одного із загиблих хлопців в Донецькому аеропорті, присвятивши образ цього непереможного воїна саме їм», – каже Софія.

Як розповідає Софія, самих героїв, їхні характери вигадала Леся Воронюк – автор ідеї створення коміксу. Леся Воронюк зазначила, що у коміксах «Українські супергерої» – кожен персонаж – не просто вигадка.

«Їх прототипами стали сучасні українці, які є героями у реальному житті – це наші воїни на сході (у коміксах Кіборг, Кріп), наші жінки, які займаються волонтерством, а якщо і ні, то беруть на себе відповідальність за родину, дітей, коли чоловік воює, наші українки мають незламну віру і неймовірно сильні (у коміксах – Віра), і наші громадяни, яких не можна зламати не тільки війною, а й всіма кризами, які переживаємо (ватаг Кобзар)», – каже вона.

Джерело: studway.com.ua