Супергерої закликали запоріжців змінювати своє місто (ФОТО)

11 червня  у парку Енергетиків пройшло свято «Супергерої Дніпровського району». Організатори заходу - ГО «Дивовижні» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Свято проводиться у Запоріжжі вже втретє. За словами керівника ГО «Дивовижні» Марії Насєдкіної, все починалося з простої ідеї – зробити свою країну, місто краще. Ідея вдягнутися в супергероїв – натяк на те, що суперсила міста – це його активісти. І кожен городянин має сили, щоб змінити свій край на краще.

Супергерои Запорожье 2016

Супергерої Дніпровського району

 «Ми займаємось тим, що об’єднуємо людей, яким не все одно, що відбувається в нашому місті. Які готові взяти ініціативу у свої руки і займатися конкретними справами, щоб змінити Запоріжжя на краще», — розповіла керівник ГО «Дивовижні» Марія Насєдкіна.

«Супергерої Дніпровського району»

Організатори також потурбувались і про освітній напрямок заходу. На свято було запрошено юриста, одягнутого у костюм Бетмена, який у легкій та доступній формі розказав гостям заходу про актуальні питання: як функціонує міськрада, в які департаменти можна звернутися з певним питанням та як в цілому взаємодіяти з владою.

Було проведено декілька майстер класів, наприклад, з виготовлення екоручок або основ мови жестів. Як змінити свій двір своїми зусиллями розповіли представники ініціативи «Подаруй місту квіти». Також  гості заходу мали змогу власноруч зробити фігурки з глини, які потім опускаються на дно Дніпра і притягують іл — таким чином річка поступово стає чистішою. Найпопулярнішою стала дитяча зона: там супергерої гралися з дітьми, малювали, пускали мильні бульбашки.

Мастер классы глина

Паре Энергетиков фото

Кожному гостю свята запропонували переглянути карту Запоріжжя і зробити позначку у будь-якому куточку міста, де на його думку не завадило б прибрати, пофарбувати або відремонтувати щось. Розпочали діяти ініціативні учасники одразу: небайдужі запоріжці фарбували паркан біля правобережного пляжу. 

Активисты Запорожья

Активісти Запоріжжя

Автори: Милана КИРИЧЕНКО,

Валерія КОНСТАНТИНОВА