Tayannа в Запоріжжі: «Потрібно шукати в собі нові грані та весь час тримати руку на пульсі»

29 квітня жителі міста Запоріжжя святкували день народження ТРК City Mall разом з українською співачкою Tayanna, справжнє ім'я якої - Тетяна Решетняк

www.facebook.com/tayannaofficial

Вже зранку на паркувальному майданчику торговельного центру стояла невеличка сцена, на якій вже у 14:30 Tayanna розпочала саундчек. Відвідувачі і просто зіваки, що проходили повз, мимоволі звертали увагу на голос, що лунає з колонок біля сцени, і завмирали біля входу в ТЦ.
Оскільки на вулиці було спекотно і до виступу ще залишалося багато часу, дівчина одягла вбрання у стилі кежуал. Вона була в синіх джинсах, майці і пов’язаною на поясі курткою. У такому образі шанувальники не відразу змогли впізнати Тетяну. Але ці пісні і цей голос давали зрозуміти – на сцені професіональна співачка. Відрепетирувавши кілька композицій, Таянна разом зі своєю командою поспішно виїхали готуватися до вечірнього виступу. Ну а ми, випадкові глядачі, залишилися нудитися в очікуванні вечірнього виступу та регламентованої автограф-сесії.

www.facebook.com/tayannaofficial

www.facebook.com/tayannaofficial

Близько 19:35 майданчик торговельного центру був заповнений глядачами, а найактивніші з них вже встигли отримати довгоочікувані автографи. Можливість трохи поспілкуватися з улюбленою співачкою подарувала жителям Запоріжжя море фотографій, веселих посмішок і гарного настрою .


Мені ж пощастило поспілкуватися з Тетяною особисто.

— Tayanna, ви раніше відвідували наше місто, які ваші враження про нове прибуття в Запоріжжя?

— Я була у вашому місті дуже давно, ще в дитинстві — перший раз. Тому з дитинства я нічого не пам’ятаю. Другий раз я була, коли їздила в тур «Потап. Діти» і впринципі, місто побачити не вийшло, на жаль. Але у мене живе тут багато друзів які розповідають, що це дуже гарне місто.

— А сьогодні вам вдалося десь побувати?

— Тільки на проспекті. І побачила річку.

— Що ви очікуєте від запорізької публіки?

— Щирості.

— У цьому році ви гідно виступили у фіналі національного відбору на Євробачення. Знаючи про ваше прагнення досягати поставленої мети, чи плануєте в 2018 році взяти участь знову?

— Ні, не планую.

— Чи правда, що саундпродюсером треку і автором англомовної версії пісні «I love you» є Макс Барських?

— Насправді — це пісня «Осінь», яка вийшла у нас ще в листопаді. Коли ми вирішили, що будемо брати участь у національному відборі, то попросили Максима, щоб він переробив цю пісню і адаптував її більше під Євробачення. Тому, довелося переписати мелодію куплету і написати текст англійською мовою.

— Ви співпрацюєте з відомим кліпмейкером Аланом Бадоєвим, він до вас вимогливий?

— Звичайно, він вимогливий, але це, швидше за все, не вимоги, а поради та побажання. Він мені бажає тільки найкращого, і він вірить в мій успіх, він до цього йде разом зі мною. Я йому довіряю цілком і повністю тому, що це саме той чоловік, який бачить мене таку, яка я є. Так ми робимо матеріал, який нам подобається. Тому у нас повна гармонія у відносинах між продюсером і співачкою.

— Я знаю, що багато людей для того, щоб стати успішними часто жертвують сном, особистим життям, спілкуванням з близькими та рідними. Ви вважаєте це правильним? Або треба все ж таки дотримуватися співвідношення 50 на 50?

— Взагалі в житті повинна бути гармонія у всьому. Не можна жертвувати чим-небудь. Нічого в житті не варто таких жертв, щоб себе таким чином в чомусь обмежувати. Навіть успіх – він не вічний, він миттєвий, він короткий. І, коли ти досягаєш успіху жертвами, ти не будеш відчувати себе щасливою тому, що всередині не буде гармонії. Я дотримуюся тієї думки, що все має бути гармонійним. Якщо ти йдеш до успіху – ти до нього прийдеш, коли ти в нього віриш і працюєш. Але потрібно розуміти: якщо ти будеш жертвувати сном – ти будеш хворий; якщо ти будеш жертвувати особистим життям – ти будеш озлоблений, тому, що не будеш любити і тебе не будуть любити; якщо ти будеш жертвувати спілкуванням з батьками – то позбавиш себе тилу, контакту з найдорожчими людьми, які тебе люблять незалежно від того, успішний ти чи ні. Це потреба кожної людині — бути частиною сім’ї. Всі ці речі насичують тебе і розвивають. Тому я намагаюся все встигнути.

afishi_2_copy

www.facebook.com/tayannaofficial

— Ви виконали головну вокальну партію у відомому шоу «The Great Gatsby Ballet». Як вам працювалося з Денисом Матвієнком і в цілому з командою балету? Це ваш перший досвід участі в подібних виставах?

— Це був мій перший досвід роботи в такому форматі, і ви знаєте, мені дуже сподобалося. Тому, що це були великі творчі люди, професіонали, вони відкриті і справжні. Ось ти, коли дивишся балет – ти в іншому світі. Це інша публіка, інші люди, інші розмови, музика, сцена. Це був колосальний, дуже цікавий досвід. Хоча в мене була в цьому невелика  партія, я не співала 160 пісень, але це все одно було чудово. Я дізналася багато нового, познайомилася з цікавими людьми, в тому числі, і з Денисом Матвієнко. Він просто приголомшливий постановник і танцівник. А також — з Кліффордом Вільямсом, танцюристом із Америки, який став мені другом. Він прекрасний танцюрист. І, взагалі, я вдячна продюсерам, не за те, що вони запросили мене виконувати партію в цьому балеті, а за те, що вони розвивають українську культуру і смак людей до правильної творчості. Це заслуговує поваги.


І ось, рівно о 20:14 після ді-джей сета Сані Димова (ведучого радіо «NRJ») на сцену вийшла Тетяна Решетняк. Першою композицією її виступу стала пісня-монолог «Осінь». У ній виконавиця розкрила душу сильної і незалежної жінки, а глядачі в знак підтримки, не жаліючи долоней, аплодували.

Далі співачка виконала й інші  композиції альбому «TAYANNA. Портреты», музичні композиції «Я или она», «Знаю и верю». Також Tayanna презентувала запоріжцям написану українською мовою нову пісню «Шкода».

Виступ приніс колосальний наплив позитивних емоцій та енергії у глядачів. Співачка виступала з величезною самовіддачею і чуттєвістю, і це неможливо було не відчути. Тому не дивно, що після виступу, Тетяну ще довго не відпускали шанувальники її творчості, чекаючи автографів та фото.

Наостанок Tayanna побажала всім артистам-початківцям Запоріжжя: «Треба ніколи не здаватися, йти вперед і завжди працювати. Не переставати працювати. Не переставати розвиватися, не переставати працювати. Писати пісні, записувати пісні. Багато дуже співати і розвивати себе, тому що, як тільки ти перестаєш займатися – ти перестаєш розвиватися і стаєш нікому не цікавим, навіть собі. Потрібно шукати в собі нові грані і весь час тримати руку на пульсі».

Інтерв’ю підготувала Дар’я ПАСІЧНИК