Телеверсія концерту пам’яті Кузьми «Скрябіна» з’явилася в мережі

Київськи1 tribute-концерт пам’яті Кузьми «Скрябіна»мз аншлагом відбувся у столичному «Палаці Спорту» 20 травня 2015 року. У той вечір згадати відомого виконавця прийшли його вірні друзі, колеги, музиканти та, звісно, прихильники. Нещодавно оприлюднили телеверсію цього концерту.

За підтримки музикантів гурту «Скрябін», пісні Кузьми зі сцени заспівали такі артисти, як Святослав Вакарчук, Валерій Харчишин, Марія Бурмака, Тарас Чубай, Андрій Хливнюк, Євген Галич, Олександр Пономарьов, Сашко Положинський, Фагот, Дмитро Шуров та багато інших. Великий концерт пам’яті, насичений теплими словами, спогадами, історіями та музикою, тривав близько двох з половиною годин, зібравши повний зал «Палацу Спорту».

«Коли бракне слів, вони співатимуть» – саме з таким слоганом проходив цей вечір пам’яті, проте звісно ж, добрі слова зі сцени також лунали. Сашко Положинський, наприклад, попрохав всіх присутніх не перетворювати цей виступ на своєрідну панахиду: «Кузьма був дуже веселою людиною, тож давайте «підірвемо» цей зал так, щоб наша енергія дістала до небес, до Кузьми», – закликав глядачів лідер гурту «Тартак».

«Андрій був надзвичайно світлою особистістю, яка з максимальною іронією ставилася до всього в житті», – зазначив фронтмен «Бумбоксу» Андрій Хливнюк.

«Він один з небагатьох представників вітчизняного шоу-бізнесу, хто дозволяв собі велику розкіш – завжди говорити правду. Саме тому такі люди залишаються в пам’яті», – розповіла Марія Бурмака.

У певний момент концерту на сцену «Палацу Спорту» вийшли представники прикордонних військ України, які вручили батьку Андрія почесну відзнаку «Захисник кордонів батьківської землі» під номером 001, участь у розробці дизайну якої брав сам Кузьма.

«Мій син дуже поважав наших військових. Коли почалася ця дивна війна, він не залишився осторонь, часто їздив у військові частини, до прикордонної застави, у госпіталі, допомагав бійцям. Не афішував свої дії, просто робив», – розповів батько музиканта.

Під час цього великого дійства також було анонсовано видання дводискового живого альбому «Дякую Люди», що міститиме у собі композиції з останнього повністю записаного концерту Кузьми у рамках презентації альбому «25», який відбувся 4 квітня 2014 року.

Додамо, що на згадку про Андрія Кузьменка мешканці Львова планують створити громадський простір під назвою «Місце щасливих людей». Наразі розглядається декілька відповідних локацій, одна з яких з рештою перетвориться на сквер пам’яті відомого українського музиканта.

Джерело: notatky.com.ua