ТНМК презентували новий кліп на пісню «Гупало Василь»

Протягом дев'яти місяців кліп малював Саша Даниленко, молодий фільммейкер з Харкова ("Карпатський реп" - ДахаБраха, "Swan" - Kwoon). У відео використано понад вісімдесят акварельних малюнків. "Гупало Василь" - перший офіційний анімаційний кліп в історії ТНМК.

За легендою, супергерой Гупало Василь захищає інтереси простих людей. Він існує поза часом і зустрічається всюди, де є чорнозем. Цей персонаж може знаходитися в двох фазах: у першій він — звичайна людина, яка часто займається творчою діяльністю; у другій — супергерой, який стає велетнем і власноруч розправляється з легіонами ворогів. Закінчивши свою місію, Гупало Василь повертається до звичайного творчого життя і передає естафету наступному Василю.

Відомі три правила життя Гупала Василя: —
— Добро має бути добре.
— Злу має стати зле.
— Все одно добро закохає зло.

Олег (Фагот) Михайлюта: «Ця історія взагалі для всіх, всіх віків. Вона мультяшна, нібито дитяча, але питання, які вона піднімає — загальнолюдські. Вирішувати їх повинні дорослі і, бажано, негайно«.

Олександр (Фоззі) Сидоренко: «Нам би зараз кілька дивізій Гупало Василів, а може, навіть і цілу армію. Адже ми всі розуміємо, перед якими викликами зараз стоїть наш чорнозем».

Пісня «Гупало Василь», створена ТНМК разом з дитячим ансамблем «Зернятко» і бандуристом Ярославом Джусем, входить в шостий номерний альбом групи «Дзеркало» (2014).

Джерело: censor.net.ua