ТОП-10 новорічних  мультфільмів для святкового настрою

Зовсім скоро завершиться 2017 рік і на нас очікує новорічне свято. Як створити чудовий зимовий настрій? Наприклад, переглянути улюблені мультфільми з новорічною атмосферою. А які найкращі мультфільми зможуть наповнити ваш Новий рік казковою атмосферою? Вашій увазі представлені  ТОП-10 накращих новорічних мультфільмів.

cartoonbrew.com

1. Красуня і чудовисько 2: Чудесне Різдво

«Красуня і чудовисько 2: Чудесне Різдво» — це казкова історія про чарівну дівчину Белль та чудовисько. Тільки ця дівчинка змогла розтопити його холодне нещасне серце. В цій частині розповідалося про те, як усі мешканці величезного замку готувалися до Різдва. Але на шляху їх спіткало багато негараздів. Як вони подолали їх і як приготувалися до цього свята? Чи вдалося мешканцям замку та чарівній Белль переконати чудовиська відсвяткувати Різдво? Все це ви побачите у чарівній казці «Красуня і чудовисько 2: Чудесне Різдво».

2. Крижане серце

«Крижане серце» — це неперевершена новорічна казка про двух сестер, які залишилися без батьків . Ельза вміла керувати  зимовими стихіями, але не впоравшись зі своїми здібностями зачарувала королівство в морок вічної зими та холоду. Анна намагалася врятувати королівство від чарівного закляття. Чи вдалося їй це? Це все ви  побачите в новорічній казці «Крижане серце». Ви опинитеся в казковому королівстві, яке зачарує вас неймовірною красою. Я вважаю, що цей мультфільм глибокий за змістом, а з іншого боку — там багато кумедних моментів, які подарують вам безліч позитивних емоцій .

3. Хоробра серцем

Хтось скаже, що  «Хоробра серцем» — це не зовсім новорічний  мультик, але він змушує людей переосмислити своє життя, а це так важливо напередодні свята. Головна героїня цього мультика – Мерінда. Вона хоробра, весела, активна дівчинка, у якої чимала тяга до різних пригод. Але її мама все ж таки бачила Мерінду іншою. Вона хотіла, щоб її дочка була принцесою. Інколи рідна нам людина намагається нас змінити. Але особисто я вважаю, що якщо тобі  по-справжньому  дорога людина, то ти повинен любити її всю, навіть із її недоліками. Я би порадили подивитися цей мультфільм , щоб кожен із нас зрозумів , які можуть бути наслідки, коли ти намагаєшся змінювати свою рідну людину.

4. Різдвяний Мадагаскар

«Різдвяний Мадагаскар» — дуже цікавий та кумедний мультфільм. В цій частині ви побачите, як Алекс, Марті, Мелман і Глорія будуть рятувати Різдво. Вони роздадуть всім діткам  подарунки і казкові, незабутні  емоціі.  Я раджу всім діткам, а також дорослим подивитися цей мультик ,який підніме вам новорічний настрій .

5. Лускунчик і мишачий король

Неперевершена історія про зачарованого принца і дівчинку. Черствого, бездушного Принца-Лускунчика зачарували в дерев’яного солдатика, але через деякий час він усвідомив свої помилки і зрозумів, що став нікому непотрібним. І тільки дівчинка обережно ставилась до цієї іграшки, і змогла розтопити холодне серце принца. Я раджу подивитися цей мультик для того, щоб ви  отримали  задоволення від перегляду чудової казки .

6. Льодовиковий період. Гігантське Різдво

«Льодовиковий період. Гігантське Різдво» — це кумедний мультфільм, який 100% кожному підніме настрій. Лінивець  та непосида Сід розбив різдвяний камінь. Після цього Менні дуже розсердився і попередив його, що ніяких подарунків тепер в них не буде. Тоді Сід вирішує поїхати на північний полюс і попросити пробачення у Санти. І ось тут починаються його пригоди. Чи зможе він дістатися до Санти, і чи пробачить той його? На це питання  ви зможете відповісти, коли подивитесь «Льодовиковий період. Гігантське Різдво».

7. Снігова королева

Мабуть, вся малеча знає цю дивовижну історію про Кая і Герду: жорстока та холодна королева заморозила Кая, але його сестра намагається його спасти, незважаючи на перешкоди. Чи зможе вона врятувати свого братика? Це найголовніше питання, яке буде турбувати глядачів.

8. Секретна служба Санта-Клауса

 

Цей мультик наповнений  дивовижними  пригодами . Хоробрий син Санта Клауса намагається врятувати Різдво для маленької дівчинки, яка не отримала подарунка  від Санти. Іноді треба окунутися в таку новорічну  атмосферу і  пережити цю історію ще раз разом із героями. Цей дивовижний мультфільм зможе подарувати вам теплі почуття.

9. Анабелль

«Анабелль» — це дивовижна історія про хлопчика Біллі, який, на жаль, не міг розмовляти після страшної пожежі на фермі його дідуся. Тільки його любов і вірний друг Анабелль допомогли Біллі заговорити. Це історія про те, що любов і підтримка рідної людини може зробити диво.

10. Зима в Простоквашино

«Зима в Простоквашино» — це радянський мультфільм, який став улюбленим для декількох поколінь. Ця історія про те, як хлопчиком з незвичайним ім’ям «дядя Федір» зі своїм батьком поїхали святкувати Новий рік у Простоквашино, а їх мама залишилася співати на «Блакитному вогнику». На мою думку ,цей мультфільм  пронизаний  святковим настроєм, новорічною атмосферою. Я раджу подивитися цей  мультик перед новорічною ніччю .

Приємного перегляду новорічних мультфільмів !!!

Анна БЄЛОМИЙЦЕВА