Топ-5 галерей Одеси, які потрібно відвідати

«Знайди себе у мистецтві», або топ-5 класичних і не дуже художніх галерей Одеси, які потрібно відвідати

1. Арт-галерея «Муза». Ця невеличка та затишна галерея, яка знаходиться в центрі Одеси. Вона простягає руки та ніби заманює людей у неповторний світ, де радує щирими емоціями та високою якістю картин. Роботи усіх художників виставлені для продажу, тому якщо вас зацікавила якась з робіт питайте про ціни. Галерея знаходиться на вулиці Єврейській 19, працює з 11 години, вхід — безкоштовний.

2 . Арт-галерея «Artist». Галерея з цікавою підбіркою художніх робіт, тут завжди є, на що подивитися. Вона також розташована у центрі міста, що дуже зручно. Коли просто прогулюєшся одеськими вуличками забігаєш на хвилинку, яка потім перетворюється у годину.

3. Що до галерей під відкритим небом? Ця художниця малює балончиками у самому серці Одеси на вулиці Дерибасівській. Розповідає, що проходила навчання у більш вмілих художників та має досвід розпису балончикам не тільки на папері.

4. Вуличні художники — ось з чим асоціюється у мене це місто. Карикатури, пейзажі, натюрморти – роботи на такі теми та багато інших можна зустріти просто посеред вулиці. Це надає місто певний шарм, а туристам — закоханість. Художники працюють на вулиці Преображенській 34 та пропонують до вашої уваги чимало прекрасних картин.

Одеса художники

5. Музей «Західного та східного мистецтва». Працює вже 160 років. Величні колони та стелі, пройдеш трохи далі — занурюєшся у калейдоскопічний світ різних культур. У колекціях музею налічується приблизно 10 000 тисяч експонатів. Очі тут намагаються запам’ятати трохи більше, ніж завжди.

Музей розташований на вулиці Пушкіна 9, квиток можна придбати повний або за студентським  квитком зі знижкою.

Інна МАЛАХОВА