ТОП-7 музичних композицій, які зроблять ваш настрій весняним

З початком весни ми додаємо у свій плейлист нові пісні, що створюють бадьорий оптимістичий настрій та додають сил та енергії на нові звершення. До вашої уваги - сім композицій, які, на мою думку, будуть чудовим музичним супроводом для весняних днів

  1. Океан Ельзи – «Майже весна»

Ця пісня О.Е. створює ту атмосферу, коли на календарі — вже весна,  але погода за вікном все ніяк не з’ясує стосунки з зимою. А в думках вже — майже весна, яка додає наснаги у справах і «змінює все наше майбутнє».

  1. EA7 — «Заметался пожар голубой»

Талановитий дует продемонстрував нам вірш Сергія Єсеніна в новій музичній інтерпретації. Слухаючи цю композицію про закоханого «хулігана», про те як він описує свою обрану, зрозуміло, що в душі в нього – весна. Як говорив Єсенін — «весною все тільки починається», тож нехай і у слухачів цього треку весною розпочнеться своя романтична казка!

  1. Мот та Артем Пивоваров — «Муссоны»

Композиція закоханого Мота передає нам романтичний настрій: пісня розповідає про те, що люди, які люблять один одного, можуть пройти через всі труднощі, і що їх почуття з кожним днем стають все сильнішими. «В душе моей муссоны, в сердце соловьи» — рядки з пісні, які нагадують нам, що ж це таке — закохатися по-справжньому.

  1. Burak Yeter Danele Sandoval — «Tuesday»

Ця пісня може називатися хітом минулої весни, адже вона лунала на радіостанціях, музичних телеканалах, в кафе та клубах. У багатьох вона була рингтоном на смартфоні, короче кажучи, звучала всюди. Мелодію можна почути і цією весною — адже гарні пісні, що принесли нам приємні емоції, залишаються в плейлисті надовго.

  1. Монатик — «Кружит»

Весна й справді чимало «кружить голову», про що й співає MONATIK: хочеться поринути в це сонячне світло і тепло, щоб зрозуміти, що навколо тебе кипить життя.

  1. Alan Walker – «Faded»

Ніжний вокал в поєднанні з спокійною та витонченою музикою нагадує весняний ранок, коли вся природа тільки пробуджується від сну, квіти відкривають свої пелюстки в очікуванні сонця, а на вулицях — сонячно й тепло…

  1. Celine Dion «My Heart Will Go On»

Відомий саундтрек  до фільму «Титанік» можна вважати гімном кохання. Тільки-но чуєш початок цієї мелодії, і перша асоціація – легендарна історія вічного кохання… А весна, як відомо, — пора кохання, тож як можна оминути цю музичну композицію?!

Автор: Яна ПОТОЦЬКА