Триває прийом робіт на фотоконкурс «TRAVEL ART PHOTO 2018»

Організатори Першого відкритого міжнародного фестивалю «TRAVEL ART PHOTO 2018» продовжують конкурсний відбір робіт та проектів.

http://www.lingholic.com/

Національна спілка фотохудожників України у співпраці з журналом «Міжнародний туризм» та арт-об`єднанням «KIEVPHOTOS-HALL» проводить конкурсний відбір робіт жанру «туристична фотографія». Прийом триває до 30 квітня 2018 року включно на сайті НСФХУ — www.photospilka.com

Туристична фотографія (англ. Travel photo) — це жанр фотографії, предметом якого є враження мандрівника і те, що він спостерігає в ході подорожей: культурні та етнічні особливості, люди і їхні характери, пейзажі, історичні пам’ятники, незвичайні риси місцевості і т. п.

Туристичною фотографією займаються як професіонали, так і любителі. Ця фотографія, яка виражає відчуття часу і місця, відображає місцевість і її мешканців, культуру в її природному стані і не має географічних кордонів.

НОМІНАЦІЇ ФЕСТИВАЛЮ:

Категорія «A» – фотографія чорно-біла  (або серія фотографій до 5 робіт)

Назва роботи має мати такий вигляд:

А_prizvyshche_imia_01_nazva_misto

Максимальна кількість робіт одного автора — 5 (п’ять)

Категорія «В» – фотографія кольорова  (або серія фотографій до 5 робіт)

Назва роботи має мати такий вигляд:

B_prizvyshche_imia_01_nazva_misto

Максимальна кількість робіт одного автора  — 5 (п’ять)

До участі у фестивалі допускаються фотографії, зроблені на плівку або цифровою фототехнікою з використанням будь-якої технології аналогового негативно-позитивного фотопроцесу та цифрових редакторів зображення з мінімальним застосуванням технологій і елементів Digital Art. Авторські права на фотографії повинні належати безпосередньо учаснику Фестивалю. Приймаються роботи як професіоналів, так і любителів. Фотографії потрібно надсилати в електронному вигляді на сайт НСФХУ http://photospilka.com/   в розділ «Конкурси сайту».

Щоб завантажити роботи, потрібно зареєструватися на сайті. Реєстрація означає участь у фестивалі та згоду на публікацію робіт на сайті НСФХУ, включення їх в електронний каталог. Розмір файлів у форматі jpg — до 300 Кб, розмір фотографії до 800 px по довгій стороні.

Увага!

Прохання до всіх учасників: реєструйтесь під справжнім прізвищем. Прізвище учасника і прізвище у назві файлу повинні співпадати, у протилежному випадку роботи розглядатися не будуть. При реєстрації необхідно вказувати свою електронну адресу та телефон.

У конкурсі фестивалю можуть брати участь особи, яким виповнилося 16 років.

Учасникам, роботи яких будуть відібрані для підсумкової фотоекспозиції фестивалю буде запропоновано надіслати роботи в електронному вигляді (високої якості) з метою надрукувати їх у виставковому форматі.

Робота журі триватиме до 09 травня 2018 року. Оголошення переможців конкурсу — 10 травня 2018 року. Нагородження переможців відбудеться під час фестивалю. Всі учасники підсумкової виставки фестивалю будуть відзначені дипломами учасників. Автори найкращих робіт у кожній номінації (за рішенням журі) нагороджуються медалями та дипломами НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ.

Підсумкова фестивальна експозиція  відбудеться у НІАМ «Київська Фортеця з 04 червня по 17 червня в Києві за адресою вул. Госпітальна, 24А. На фестивалі будуть представлені фотографічні роботи та серії учасників, відбудуться зустрічі провідних фотохудожників України та закордону з глядачами.

Участь у конкурсі безкоштовна. 

КОНТАКТИ:

[email protected]

тел.: +38 093 547 50 73

Джерело: photospilka.com