У Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ розпочався набір для вступників до магістратури

Розпочинають роботу щорічні курси англійської мови для студентів, що вступають на освітній рівень “магістр”. Основна мета — підготувати майбутніх магістрантів до вступного екзамену з іноземної мови. До програми курсів належить опрацювання граматичного і лексичного матеріалу, а також робота з текстами, які наближені до формату вступних іспитів. Набір до першої групи курсів вже розпочато

В.о. директора Центру Варвара Петросова зазначає : “Випускники курсів завжди впевнені в собі на вступному іспиті та мають змогу набрати високі бали.”. Так, випускник курсів, за словами директорки, має змогу, за умови сумлінного навчання, набрати на іспиті у серпні 30-50 балів з п`ятидесяти можливих, тоді як мінімальна вступна відмітка — 16 балів.

Тривалість курсу — 40 академічних годин. Як і в минулих роках, методисти ставлять мету оновити та доповнити знання студентів та покращити рівень підготовки до вступних іспитів. Початок занять запланований на 19 червня, але, як зауважують фахівці Центру, до розкладу можуть вноситися зміни.

Микола Мельничук