У запорізькій галереї «ART L» почалася «ера смарагдових котів»

На першій персональній виставці  Валерії Прокопенко «Я у мами художник» запорожці зможуть побачити веселі малюнки казкових котів, виконані у змішаній техніці – поєднанні кави і акварелі

Також в експозиції представлена авторська графіка Валерії Прокопенко. «Я завзятий любитель кави, і коли п’ю другу чашку ароматного напою, то гущу з першої виливаю на папір. У підсумку виходить цікавий малюнок, до якого я додаю щось своє, фантастичне. З іншого боку, приємно, коли мої ескізи не втрачають запах, і кожен день пахнуть кавою», – розповідає авторка.

Головні персонажі робіт – різноманітні коти смарагдового кольору, які нагадують художниці, за її словами, про море. Також у колекції є роботи з психологічним сенсом, пов’язані з переживанням складних обставин життя. «Коли глядачі співвідносять назву картини із зображеним на ній, то починають розмірковувати. Я цього і прагну, щоб люди думали», – підкреслює Валерія.

Валерия Прокопенко Рисунки

На виставці «Я у мами художник» представлено понад 30 робіт. Серед них можна побачити цікави рамки ручної роботи, виконані із зерен кави, пляшкових пробок і навіть цукерок.

Експозиція триватиме до 11 квітня в галереї «ART L», вхід безкоштовний.

Маргарита ПАНАСЕНКО