У мережі з’явився перший онлайн кінотеатр українського документального кіно

Всі представлені на ресурсі фільми зняті в Україні і про українців силами різних громадських організацій спільно з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини.

«Ми прагнемо надихнути глядачів на активні дії, пропонуючи історії звичайних громадян. Вони можуть бути вашими колегами по роботі, сусідами по дачі, їздити однією з вами маршруткою, вони не роблять нічого надзвичайного. Хтось створив і очолив ОСББ і тепер мешканці багатоповерхівки платять чесну ціну за комунальні послуги; хтось виріс у нетрях ромського табору, але здобув вищу освіту, став юристом і відкрив Центр правової консультації для ромів; а хтось у час ворожої агресії організував збір грошей і речей для допомоги воїнам-добровольцям. Героїв фільмів об’єднує прагнення справедливості, потреба в добрих справах та усвідомлення того, що держава починається з нас самих», — розповіли організатори проекту.

Docu/Space представляє документальні цикли «Нові герої» і «Ромська мрія», а також короткі фільми: «Ассоль», «Південний рубіж» і «Ротація», а також до уваги глядачів запропоновано фільм «Хоттабич і його команда» з циклу «Євромайдан. Енциклопедія громадських ініціатив самоорганізації». Програма онлайн-кінотеатру буде постійно наповнюватися новими фільмами. Фільми онлайн кінотеатр Docu/Space створено за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Міжнародного фону Ч. С. Мотта.

Джерело: dt.ua