У Запоріжжі відбувся ексклюзивний показ голлівудського фільму про геноцид вірмен

6 травня в Запоріжжі за ініціативи Спілки вірмен Запорізької області в кінотеатрі Довженка відбувся показ голлівудського фільму про геноцид вірмен «Обітниця» (The Promise)

Сюжет картини розгортається в роки геноциду вірмен в Османській імперії. У картині, яку зняв оскароносний режисер Террі Джордж, зайняті такі всесвітньо відомі зірки сучасного кінематографу, як Оскар Айзек, Шарлотта ле Бон, Крістіан Бейл і Жан Рено.

Прем’єру фільму відвідало близько 400 осіб: представники вірменської діаспори, представники запорізької влади, журналісти, представники національних меншин області та міста та просто поціновувачі кіно.

Фільм «Обітниця» 2016 року створений за фінансової підтримки американського мільярдера вірменського походження Кірка Керкоряна. Його не стало 13 місяців тому, але мета, яку Керкорян ставив за життя, сьогодні вже досягнута.

zBUizAsyjP8

Глядачі запорізького кінопоказу поділилися своїми враженнями:

format_quoteФільм доторкнувся до самої душі, аж до сліз. Режисер зумів поєднати і історичну реальність, і політичну об’єктивність, і людську трагічність і , звичайно ж, щиру любов — в цій кінострічці майстерно поєднуються всі компоненти вдалого фільму. Кожен народ повинен знати історію своєї землі, своєї віри, свого шляху. Кінострічка, без сумніву, варта уваги глядачаКопия format_quote

Еля Оганесян


format_quoteБезумовно фільм дуже зворушив. Важко дивитися цю картину, бо усвідомлюєщ, що це все —  за реальними подіями, і ось  такий тяжкий шлях пройшов мій народ. Ми ніколи не будемо забувати свою історію і будемо передавати її з покоління в покоління, будемо шанувати пам’ять наших предків. Дуже приємно було бачити на показі фільму не тільки вірмен, а й українців — відчути, що до нашої історії ставляться з повагою та небайдужістюКопия format_quote

Геворг Арзуманян 


Інна ЄГАНЯН