У Запоріжжі пройшов чемпіонат ДСНС України з гирьового спорту

21 лютого на базі фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» стартував чемпіонат ДСНС України з гирьового спорту. За першість змагалися 25 збірних команд рятувальників з усіх регіонів України та навчальних закладів системи ДСНС.

Всього в чемпіонаті взяло участь близько 150 спортсменів. Змагання проходили в 2 етапи: поштовх і ривок гирі вагою 32 кг. Після чемпіонату відбулося урочисте нагородження переможців та команд-учасників.

гирьевой спорт запорожье 2018

«Це щорічне змагання, ми часто проводимо спартакіаду МНС, але змагання такого рівня в нашому місті проходять вперше. Ми працюємо в напрямку пожежно-прикладного спорту, змагаємося раз в п’ять років, а такі, непрофільні види спорту, приймаємо перший раз. Я думаю, що такі змагання однозначно позитивно впливають на згуртованість колективу. Будь-яке заняття фізичною підготовкою впливає на якість виконання робочих завдань. Якщо людина займається спортом, то однозначно вона зможе краще і швидше взаємодіяти в якихось фізичних ситуаціях. Конкретно гирьовим спортом у нас займається не так багато людей, але багато хто займається пауерліфтингом, важкою атлетикою і безпосередньо за 2 місяці до змагань вони переходять на заняття гирьовим спортом. Вже там відточують техніку настільки, наскільки це у них виходить. Потім ми організовуємо свою збірну, проводимо змагання і збори між частинами, вибираємо загальну, підсумкову збірну і беремо участь на Всеукраїнських змаганнях», – розповів Уголь Олексій Олексійович, головний спеціаліст сектору організації служби та підготовки.

гирьевой спорт ДСНС 21 февраля

На другому етапі змагань у ваговій категорії понад 95 кг найкращий результат показав учасник запорізької команди Коноваленко Д. (55 разів).

Так, команда НУЦЗУ набрала найвищі показники та за сумою індивідуально-колективних балів здобула перше місце, друге місце посіла команда волинських рятувальників, почесне третє місце здобули спортсмени збірної ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.

Команда запорізьких рятувальників досягнула 6-го місця серед 25 збірних.