У Запоріжжі проводять екскурсії на унікальному кораблі

Ідея відтворення козацького корабля як нової візитної картки Запоріжжя з'явилася кілька років тому. До будівництва команда професіоналів приступила в 2016 році

http://gazeta.zp.ua/

Історики, суднобудівники і навіть рятувальники працювали над кораблем близько року. В результаті  «Чайка» стала практично копією старовинного бойового судна. На ній встановили навіть гармати. Але стріляють з них виключно для антуражу.

Вміщує «Чайка» близько 40-ка пасажирів і чотири члени екіпажу. Передбачено і місце для екскурсовода.

«Ця мрія була вже давно — щоб у нас, в Запоріжжі, з’явилася«Чайка».  Щоб можна було про козацтво розповідати не тільки, як кажуть, «на пальцях». І ось тепер у нас є не тільки Запорізька Січ, а й «Чайка». Це дійсно дуже привабливо, адже потрапляючи на її борт, відразу відчуваєш себе по-особливому вільним», — розповіла екскурсовод Валентина Винниченко.

Чайка Запорожье

http://gazeta.zp.ua/

Відродження легенди, за словами екскурсоводів, підвищить туристичну привабливість Запоріжжя.  «Чайку» чекають не тільки численні туристичні походи, а й ще деякі зміни, – для ще більшої схожості з прототипом. Екскурсії на старовинному бойовому судні проводять кожні вихідні.

Нагадаємо, що за майже чотириста років «Чайка» стала одним із символів запорізького козацтва.

Маргарита ПАНАСЕНКО

Фото взяті з сайту gazeta.zp.ua