У Запоріжжі відбувся міжнародний фестиваль «Шлях до успіху – 2016» (ФОТО)

У Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії Запорізької обласної ради 2 червня пройшов традиційний міжнародний фестиваль життєтворчості «Шлях до успіху – 2016»

Автор фото: Милана Кириченко

Творчий фестиваль «Шлях до успіху» проходить вже вдванадцяте і з кожним роком набирає більших обертів. Головна мета заходу — сприяння інтеграції дітей і молоді з особливими потребами в соціокультурний простір, а також підвищення їх ролі й статусу в суспільстві. На початку свята директор Хортицької санаторної школи- інтернату Оксана Гуменна звернулась до гостей із вітальними словами, а також звернула увагу на те, що у фестивалі «Шлях до успіху» немає переможених і переможців.

Учасники, віком від 6 до 28 років, яскраво продемонстрували свою мистецьку майстерність у декількох номінаціях. Діти та молоді люди вражали жюрі та гостей фестивалю вокально-інструментальними композиціями та оригінальними хореографічними постановками. Девізом фестивалю стали слова «Життя і творчість без обмежень», які розкрили основну ідею фестивалю — об’єднати молодь для створення рівних можливостей у творчій реалізації.

Закінчився фестиваль довгоочікуваним врученням дипломів учасникам та святковими привітаннями.

Мілана КИРИЧЕНКО