У Запоріжжі відкрилася виставка вишитих картин на біблійні теми

В Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відкрилася виставка «Благовіщення». В експозиції представлено 17 вишитих хрестиком і зірочкою картин, 9 вишиванок і 10 рушників

http://tv5.zp.ua/

Автор робіт — Ніна Осипова. Майстриня присвятила мистецтву вишивки  11 років і створила більше 17 художніх шедеврів. Ніна Осипова вважає, що її роботи, зроблені з натхненням і допомогою Господа, є благою звісткою для земляків. Вона хоче, щоб люди захотіли піти в храм, побачивши її творчість.

«Сюжети для своїх робіт я беру з Біблії. Збільшую картинку в 25 разів, а потім малюю на простирадлі. На візерунок, розміром з долоньку, доводиться витрачати 12-15 годин в день. Крім того, важливо, щоб всі відтінки відповідали оригінальному малюнку. На одне завершене полотно у мене символічно йде дев’ять місяців, на меншу роботу – півроку. Я навіть бачу сни, як творю нову картину. Але на вишивку мені не шкода часу, тому що це моє надбання», – говорить майстриня.

Роботи Ніни Осипової – унікальне мистецтво, авторка сподівається, що знайдуться шанувальники її творчості, і частина картин перейде своїм новим власникам. На виручені гроші вона планує допомогти онукові, який страждає вродженою німотою.

Нагадаємо, що виставка «Благовіщення» працюватиме у відділі мистецтв Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки до 22 квітня. Вхід вільний.

Маргарита ПАНАСЕНКО