У Запоріжжі відкрилася виставка живопису “Звичайне незвичайне”

З 2 по 20 листопада художниця Віра Устянська презентує авторську виставку “Звичайне незвичайне”. Картини можна подивитися безкоштовно у Запорізькому художньому салоні

Віра Устянська є членом Національної Спілки Художників України, учасницею пленерів, регіональних та Всеукраїнських виставок. На цій виставці художниця презентувала 55 картин та збірку невеликих за розміром етюдів, де представлені як минулі роботи, так і зовсім нові. Виконані вони маслом на холсті та картоні. Прості, за своєю тематикою, картини передають глибоку красу буденних речей, які нас оточують. Пейзажі природи, міські вулиці та споруди, “кухонні” і квіткові натюрморти – все це отримує новий вигляд через колір та форму, що зобразила Віра.

%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%b0-%d1%83%d1%81%d1%82%d1%8f%d0%bd%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%8f

“У цій виставці я хотіла передати ту неповторність, незвичність і особливу пластику простих речей, які мене оточують”,повідомляє художниця у соціальній мережі.

Виставка також має благодійну мету. Художниця розповіла, що сума за першу ж продану картину піде на покращення освітлення у худжньому салоні рідного міста.

d8mcfjmqvvo

“Мене надихає все навкруги, а часом, навіть, більше надихають люди, які насолоджуються моїми роботами”, – розповіла Віра Устянська та пожалілась, що дуже не вистачає часу.

Експозиція буде діяти до 20 листопада, вхід — вільний.

Максим НАЗАРОВ