У ЗНУ відкрилася книжкова виставка «Революція гідності: ціна свободи»

До Дня Гідності і Свободи, що відзначається в Україні 21 листопада, наукова бібліотека Запорізького національного університету підготувала тематичну книжкову виставку «Революція гідності: ціна свободи»

www.znu.edu.ua

Центральним експонатом виставки є альбом «Майдан – революція гідності 2013-2014. Фотолітопис у трьох блоках» (автор ідеї та керівник проекту Станіслав Кубів). Три частини цього образотворчого видання документують події Революції Гідності: початок Революції Гідності, події під час боротьби на Майдані та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В монографії «Українська Революція гідності, агресія РФ і міжнародне право» можна ознайомитися зі спробою вітчизняних юристів дати правову кваліфікацію подіям на Майдані Незалежності у Києві під час Революції гідності. «111 дней Майдана: записки киевлянки» – книга безпосередньої учасниці подій Майдану киянки Юлії Орлової про київську протестну культуру, про киян і про українську солідарність.

Також в експозиції представлено книги «АТО. Історії зі Сходу на Захід», яку авторка Маргарита Сурженко свого часу презентувала науковій бібліотеці ЗНУ та «Маріупольський процесс» Галини Вдовиченко – переможець «Коронації слова — 2015» у номінації «Ґранд-романи».

Інформацію про всі книги, публікації в газетах, журналах та наукових збірниках за темою подає електронний каталог. Виставку розміщено в холі наукової бібліотеки Запорізького національного університету.

Джерело: Прес-центр ЗНУ