У ЗНУ відкрилася нова спеціальність «Готельно-ресторанна справа»

Уперше в Запорізькій області вступники до ВНЗ мають можливість навчатися й отримати диплом бакалавра за освітньо-професійною програмою «Готельно-ресторанна справа». У Запорізькому національному університеті новій спеціальності навчатимуть на факультеті фізичного виховання

http://www.evolllution.com/

За цією програмою отримати освіту можна і на денній, і на заочній формі навчання. Цього року факультет фізичного виховання на зазначену освітню програму набирає по 30 осіб вступників на кожну з форм навчання.
Студенти, які виявлять бажання вступати саме на цю спеціальність, отримають знання та практичні навички з організації готельно-ресторанної справи, зовнішнього та внутрішнього менеджменту готелів, ресторанів – сучасного сервісу, ведення бізнесу тощо. Дипломовані випускники, які закінчать факультет фізичного виховання Запорізького національного університету, працюватимуть у сфері готельно-ресторанної справи не лише в Україні, а й за кордоном – у Болгарії, Туреччині тощо.
Молоді спеціалісти матимуть можливість стати фахівцями з раціоналізації виробництва; зі стандартизації, сертифікації та якості; з гостинності в місцях розміщення (готелі, туристичні комплекси тощо); з готельної справи; з ресторанної справи; з готельного обслуговування; з організації дозвілля; зі спеціалізованого обслуговування; фахівцями-аналітиками з дослідження товарного ринку та ін.
За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном (061) 228-75-54 (декан факультету фізичного виховання – Маліков Микола Васильович).

Новини прес-центру ЗНУ