Учасниця команди «Нє по тємє» Анастасія Куркіна: «КВК навчив мене відчувати аудиторію»

Анастасія Куркіна - талановита дівчина із команди КВК факультету журналістики ЗНУ "Нє по тємє". Про те,  як вона потрапила до КВК, Анастасія розповіла радіо "Юніверс"


— Настю,  розкажи, як створювалася команда «Нє по тємє»?

— Коли я вступила на перший курс факультету журналістики, нам відразу ж розповіли багато цікавого про посвяту в першокурсники. Виявилося, що одним із її завдань є підготовка цікавої презентації своєї групи. Ми вирішили співати, танцювати, але родзинкою були саме гумористичні номери. Адже в нашій групі є дівчинка, яка 3 роки поспіль професійно займалася КВК у своєму місті. Вона нас і навчила. Незабаром студентська рада вирішила створити команду від факультету журналістики, адже наближався «Кубок ректора ЗНУ». Щоб бути частиною цієї команди, треба було пройти кастинг. Таким чином було обрано 8 людей, серед яких була і я.

— А чому саме така назва —  «Нє по тємє»? Хто її автор?

— Автора назви немає. Ми обмірковували назву команди разом. Не було такого, щоб хтось один вигадував, а ми погоджувалися, або ж навпаки. А щодо сенсу назви — під час репетицій ми часто відволікалися від завдань та говорили на різноманітні теми, але не на тему КВК. Тобто, говорити і робили «нє по тємє», ну, ось звідси ж і назва.

— Як саме і коли ти зрозуміла, що хочеш стати учасницею команди  КВК?

— Я в цілому люблю спостерігати за різноманітними гумористичними шоу, але  не могла уявити, що колись буду частиною цього.

Команда КВК "Нє по тємє"

Команда КВК «Нє по тємє»

— Зараз ваша команда змінилася, розкажи, які саме зміни відбулися?

— У нас відбулося багато змін: мінявся склад, декілька разів змінювався «дрес-код» для виступів. Команда «Нє по тємє» зараз складається із 7 людей. Четверо, разом зі мною, були від самого початку. До речі, наразі ми плануємо кардинально змінити свої виступи…

— Як скоро ми можемо чекати повернення вашої модернізованної команди?

— Точну дату сказати не можу, але ми плануємо брати участь у КВК і за межами нашого університету.

— Чим для тебе особисто є КВК?

— По-перше, це — мій розвиток, по-друге, ця гра є творчою, а для мене це дуже важливо. КВК — це гра, в якій я змогла себе проявити з різноманітних сторін та навчитися багатьом новим нюансам у роботі на сцені. А головне — ця гра навчила мене відчувати аудиторію.

— Коли ви не пройшли у фінал Кубку, що ти відчувала і що думаєш про це зараз, коли пройшов деякий час?

— Коли ми вилетіли з 1\4, мені було дуже боляче. Я сильно засмутилася, і не знаходила собі місця. Але, ми виступили дуже добре, і судді вирішили нас «дібрати». Це викликало у мене нереально радісні емоції! Ми виступили на 1\2, але до фіналу не пройшли. У мене було таке відчуття, що ми виклалися на 99.9%, і той шлях, який ми пройшли, заспокоював мене. Так, я засмутилася, але не втрачала надію, що ми будемо надалі брати участь у різноманітних конкурсах КВК. Зараз я вважаю, що участь у КВК аж ніяк не була даремною, це дуже цікавий досвід. Я можу впевнено сказати, що це — моє.

Інтерв’ю підготувала Ася РАДЬКО