Учні академічного ліцею №23 познайомилися з факультетом журналістики

Двадцять четвертого січня представники факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели вебінар із фактчекінгу для 11-класників Запорізького академічного ліцею №23. Саме таку тему чергової зустрічі запропонували вихованці під час попередніх профорієнтаційних онлайн-конференцій.

Доцентка кафедри журналістики Юлія Любченко розповіла, як виявляти недостовірну інформацію, як протидіяти дезінформації й маніпуляціям та вчитися критично мислити, як перевіряти зображення за допомогою онлайн-сервісів та користуватися надійними інформаційними ресурсами.

Наприкінці вебінару говорили про особливості навчання на факультеті журналістики Запорізького національного університету, про наявні освітні програми та практичні складники майбутніх професій, які здобуваються під час навчання на факультеті. Доцентка кафедри журналістики Алла Тернова наголосила на низці про

https://vipusk2024zal23.blogspot.com/2024/01/blog-post.html?m=1

https://ukr5a.blogspot.com/2024/01/blog-post.html?m=1

позицій для майбутніх студентів задля успішного проходження вступних випробувань (курси, пробні тестування, STEM-навчання тощо), які організовано на базі ЗНУ.

Про свої враження від кожної зустрічі учні ЗАЛ № 23 діляться на сторінках своїх класних блогів:

Матеріал про цей вебінар школярі підготували вже за пів години після його завершення https://ukr5a.blogspot.com/2024/01/blog-post_24.html

Дякуємо за плідну співпрацю педагогам Людмилі Тараненко, Марині Панфіловій, Наталії Ланько, Ользі Карптюк, Наталії Ватажок, а також заступнику директора з виховної роботи В’ячеславу Левченку.

Факультет журналістики