Українці- нація яка народжена бути сміливим

Українці – нація сміливих людей, так про нас говорить світ. Нашу країну бачать сильною, а людей хоробрими, і наразі ми маємо світову підтримку. Шкода, що про Україну дізнались саме через таку сумну та навіть трагічну подію, та завдяки цьому, світ нарешті перестав плутати Україну та росію, або говорити що це одна країна.
  Нас бачать, як людей, які до останнього стоять за свою країну. Націю, яка без будь-якої зброї виходила на мітинги, зупиняла танки, бронемашини, але Західні країни навіть не здогадувались про те, що ми буквально народжені бути сміливими. Слід згадати наших письменників, які боролись за право говорити українською, за нашу культуру, об’єднавшись вони створювали різні спілки та партії, не варто забувати громадських діячів, які відвойовували нашу незалежність та державність. І ми особисто це бачимо, відчуваємо та знаємо, що це не було даремно.

«Я думав, я знаю, що таке хоробрість,але потім побачив Україну» : цей напис розлетівся по всьому світу, і побачити його можна у Нью-Йорку,  біля входу до станції метро.

Окрім цього, 9 квітня у Нью-Йорку проходив марш на підтримку України. Його учасники пройшли центральними вулицями міста до будівлі Генерального консульства України. Трохи більше, ніж через тиждень, початок взяла нова акція. На деяких із відомих рекламних екранів Тайм-сквер з’явились слогани Be brave like Ukraine. Це частина всесвітньої кампанії «Сміливість». Креативну ідею створило агентство Banda разом із Міністерством цифрової трансформації України.
Такі проєкти вже з’явились у Канаді, США, Польщі, Британії, Італії та інших європейських країнах. Завдяки такому проєкту, як «Сміливість» нам і асоціюють саме з цим терміном. Раніше про це повідомлялось на вебсайті Forbes.

На фото Швеція Стокгольм

Джерело зображення: вебсайт Platfor.ma

Сміливий та вільний народ – так про нас говорять за кордоном, і це дійсно так, приклад наші медпрацівники, які не сплять ночами рятуючи людей після обстрілів чи на фронті, або рятувальники, які дістають людей з-під завалів чи вогню, волонтери, які допомагають евакуювати людей, вивозять тварин. В тому числі, сміливими є ті люди, які виїжають з окупації, проходять всі ті тортури російських блокпостів. Те саме можемо сказати і про тих, хто залишився в окупації. Це ті громадяни, які вірні своїй країні серед колоборантів та зрадників. Присутність ворогів тисне на нерви, але вони тримаються, здають їхні позиції, говорять те що думають їм в обличчя, співають українські пісні, та посміхаючись називають це «українізація зрадників та ворогів».
  Кожне століття з історії України, ми спостерігали боротьбу за державність, культуру, літературу. Слід зазначити, що завдяки сміливості, віри та вільного духу нашого народу, ми маємо таку прекрасну та незалежну країну.

Автор: Кур’янінова Валерія