Улюблене містечко — Енергодар

Енергодар – це тихеньке містечко в Запорізькій області. В нашому маленькому місті розташована Запорізька АЕС, яка сьогодні є найбільшою станцією в Європі. Але більш всього я би хотіла розповісти про інше - про моє улюблене місце, де в якому багато проводжу часу  – парк «Перемоги»

280px-Парк_Победы._ЭнергодарПарк «Перемоги» — це улюблене місце мешканців нашого міста. Перед входом розташований  меморіальний камінь  на честь перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Для мешканців міста тут побудували водно-спортивну базу. З 2006 почали активно будувати майданчики для тенісу, футболу, волейболу, а також спортивні тренажери для того, щоб кожний мешканець міг безкоштовно займатися спортом. Найбільш молодь полюбляє веслування на байдарках і каное. Щороку в Енергодарі  проводяться багато різних спартакіад, змагань по водному спорту.

imagesАле більш за все я полюбляю прогулюватися парком, дихати свіжим повітрям. В парку завжди трохи прохолодніше, ніж в місті, і дихається легше, особливо після дощу. Особливо влітку в парк приходять відпочивати багато людей, які можуть собі знайти заняття по душі. Для людей, які полюбляють активний відпочинок — можливість кататися на паркових доріжках на велосипедах, роликах, а також  — на скейтах. А люди, які полюбляють більш спокійний відпочинок зазвичай сидять на березі водосховища і читають книги.

Влітку в парку проходять різні свята, концерти, фестивалі. В ці дні парк змінюється ще більше: з’являються повітряні кулі, ярмаркові лотки, а коли згущуються сутінки — запалюються різнокольорові ліхтарики. Навкруги — дитячий сміх та атмосфера абсолютного щастя.

В нашому місті дуже багато красивих місць, але найулюбленішим для мене все ж таки є парк Перемоги. З цим місцем пов’язує мене дуже багато спогадів: скільки радісних та сумних моментів там відбувалося. Тільки там мені спокійно і тихо, тому я люблю завжди мріяти про своє світле майбутнє.

Аліна БЄЛОМИЙЦЕВА

Фото: wikipedia,

ua.igotoworld.com