В Україні зіграли перенесені матчі Кубку країни з футболу

5 квітня проводились перенесені матчі чвертьфіналу кубка України з футболу. «Динамо» пройшло «Нафтовик-Укрнафту», а «Шахтар» знов не зіграв з «Полтавою»

Ще 30 листопада 2016 повинні були визначитися усі учасники півфіналу розіграшу кубку України з футболу сезону 2016/2017. Тоді «Миколаїв» у серії пенальті переграв «Іллічівець», а «Дніпро» з рахунком 1-0 переграв «Ворсклу». Інші матчі через поганий стан полів в Охтирці та Полтаві керівництво Української Прем’єр-Ліги перенесло на 5 квітня.

«Динамо» в гості до «Нафтовика» привезли основний склад. Кияни очікувано володіли перевагою, але п’ята команда нижньої ліги не виглядали «хлопчиками для биття». Майже п’ять тисяч вболівальників мали змогу спостерігати, як чинний чемпіон України намагався «пробити» хорошу оборону господарів. Доля матчу вирішилась під завісу першого тайму, коли ледь не єдина помилка захисників дозволила забити Гармашу після розіграшу штрафного удару. Другий тайм пройшов у боротьбі за центр поля, але моментів стало значно менше, і через велику кількість фолів темп матчу був невисокий. На фінальний «штурм» господарів не вистачило, а кияни грали на утримання результату. Тож перемога — «Динамо», які крокують у півфінал кубку.

Натомість свій матч проти «Полтави» знову не зіграв «Шахтар». Причина та ж сама – поганий стан поля. У зв’язку з тим, що господарі відмовились провести поєдинок на іншому полі у Полтаві, на стадіоні ім. Бутовського що належить «Ворсклі», їм може загрожувати технічна поразка. Невдовзі контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ винесе свою оцінку ситуації, що склалася.

6 квітня відбулось жеребкування стадії півфіналу кубка України. За результатом жеребу «Миколаїв» зустрінеться із київським «Динамо», а «Дніпро» очікує свого суперника з пари «Полтава»-«Шахтар». Півфінальні матчі відбудуться 26 квітня, а фінальне протистояння буде 17 травня у місті Харків.