В Запоріжжі стартував проект для творчих людей

Нещодавно в Запоріжжі стартував проект Art HUB Zaporizhzhya

Вікторія Верес, директорка громадської організації «Культпрожектор» розповіла, завдяки кому відкрився проект:

«Запуск проекту здійснювався за підтримкою громадської організації «Культпрожектор» та Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради — в рамках програми “Ми це місто”»

Проект спрямований на розвиток мистецтва і креативних індустрій: урбаністики, туризму, кінематографа, дизайну, живопису, фотографії, кулінарії і ресторанного бізнесу. Під час його реалізації, будуть проходити лекції, які присвячені організації арт-проектів і фестивалів, що покращують культурний розвиток міста.

«Проект націлений на те, щоб творчий потенціал міста Запоріжжя зробити більш видимим та активним. Взагалі-то, цей простір відкритий для всіх, але я сподіваюся, що творчі особистості до нас більше підтягнуться», — повідомила Вікторія Верес.

Перша лекція відбулася ще 18 вересня в приміщенні Туристичного інформаційного центру. Вона мала назву «Фотографія – мистецтво чи медіа?» і була присвячена розвитку сучасної фотографії. Експертом виступила дослідниця фотографії Катерина Радченко, яка в 2015 році заснувала Міжнародний фестиваль Odesa // Batumi Photo Days Festival. Під час зустрічі учасникам вдалося не тільки ознайомитися з головними історичними етапами розвитку фотографії, а й роздивитися успішні приклади українських та міжнародних авторів.

Друга частина лекції – презентація єдиного фото фестивалю в Україні Odesa Photo Days Odesa // Batumi Photo Days Festival. Тут поговорили про те, як навчитися фотографувати і представляти свої фото не тільки в Україні, а й в світі.

Сьогодні, 26 вересня в 18:00 у приміщенні Туристичного інформаційного центру в рамках проекту Art HUB Zp відбудеться лекція Юлії Овчаренко «Культура як медіа для розвитку міста».

Вхід вільний, але обов’язкова реєстрація.

підготувала Юлія Деміденко