В ЗНУ проходить набір в «Школу модераторів»

Активісти студентської ради Запорізького національного університету ініціювали новий освітній проект - "Школа модераторів". Її суть полягає у тому, щоб навчити студентську молодь організовувати заходи університетського, міського, обласного, всеукраїнського та навіть міжнародного рівнів. Розробкою проекту керують голова студради університету Ольга Лебєдєва та голова Міжнародного сектору студентської ради Марія Василега.

Організатори розповіли, що «Школа модераторів» окрім своєї освітянської мети переслідує ще одну — підготувати студентів, які після навчання у проекті організують політичну конференцію на тему євроінтеграції на базі ЗНУ.

За задумом, навчання у «Школі модераторів» складатиметься із 3 семінарів, де молодь навчатимуть ораторському мистецтву, організаторським навичкам, розглядатимуть Європейський союз з точки зору системи, а також сучасну політичну ситуацію в Європі та входження України в ЄС.

Учасників школи навчатимуть активісти студентської ради, а також автори законопроектів щодо реформ в Україні, але хто саме — організатори поки не повідомляють. Серед спікерів буде Марія Василега, яка розповість про власний досвід навчання у європейських проектах:


Наразі триває набір в «Школу модераторів», усі охочі можуть заповнити заявку до 8 березня за посиланням.  Для участі у проекті організатори оберуть 20 студентів. Приорітет під час відбору учасників надаватиметься активній та вмотивованій молоді. Перший семінар відбудеться 15 березня.

Марина Галич