Валентина Висленко: «Спів є невід’ємною частиною мого життя»

Валентина Висленко - талановита ведуча весіль у Запоріжжі, у серці якої назавжди залишився рок. Тендітна дівчина із душею вільної рок-музикантки - ось, хто вона. Кар`єра співачки та весільного організатора - дві сторони її долі у творчості

— Валентино, ви — різнобічно розвинена людина, спробували себе в різних творчих сферах. Однією з них є музика. З якого віку ви нею займаєтесь і як саме починався ваш музичний шлях?
— Скільки себе пам’ятаю, я співаю. У дитячому садку, школі, університеті… Спів є невід’ємною частиною мого життя. Співала у хорі, ансамблі, потім була сольною вокалісткою. Після — участь у поп- і рок-гуртах. Спробувала себе всюди.

— Ви також — і автор пісень. Згадайте зараз свою першу пісню. Про що вона була? 
— Про що може писати романтична дівчина? Моя перша пісня була написана в 12 років, і вона була про кохання.

— Ви були учасницею рок-гурту «Night’n’Gale». Які спогади про цей період вашої творчості?
— У групі «Night’n’Gale» я співала з 2010 по 2013 рік. Це були чудові роки, сповнені емоціями, виступами та концертами.

Валентина Висленко

— У яких музичних проектах ви ще брали участь? 
— Я була також солісткою жіночого тріо «Lady S». Порівняно з рок-гуртом «Night’n’Gale» — це два абсолютно різні колективи. Але обидва вони подарували мені безцінний досвід. Ми стали переможцями обласного конкурсу «Зорепад», були найкращим вокальним колективом ЗНУ. Дуже багато репетирували, самі ставили собі танці, розкладали пісні по партіях, намагалися виконувати триголосся.

— Чому вас навчив цей досвід?

— Участь у тріо «Lady S» допомогла мені стати більш дисциплінованою, зібраною, навчила добре відчувати себе на сцені. А з «Night’n’Gale» мені довелося вивчити іншу манеру співу, ми хотіли досягнути класичного рок-звучання. Я дуже багато працювала над акцентом, адже наші пісні були англійською. А також у нас є дуже класний досвід — зйомка кліпу, була зібрана величезна команда, і всіх їх треба було об’єднати для крутого результату.

— Наразі ви залишили музичну сферу. Чому ви зробили такий вибір? 
— Рішення припинити участь у гурті було прийнято не мною. Так склалися обставини — я не змогла поєднувати участь у гурті і материнство. Моєю основною роботою вже майже 12 років є проведення весільних свят та їх музичне оформлення. Часто згадую свої рок-будні, сумую за ними. Адже це частина мого життя, моя історія.

Підготувала Ася РАДЬКО