Від антикварних пупсів до сучасних ляльок: у Запоріжжі відкрилася нова галерея

Улюблені ляльки, іграшкові будиночки, одяг різних епох і стилів - хто не зачаровувася у дитинстві ляльковим світом? А може ви зберегли цю любов і в дорослому віці? Тоді, ласкаво просимо, до нової запорізької арт-галереї Ольги Гречухи.

Урочисте відкриття відбулося 13 лютого, наразі в галереї триває декілька експозицій: авторські ляльки майстрів України, приватна колекція ретро-ляльок з різних країн і виставка картин юної художниці Софії Селезень. Серед сяючих залів — скляні вітрини, за якими — цілий іграшковий всеcвіт.

Як розповіла нам організатор заходу та хазяйка галереї Ольга Гречуха, колекцію вінтажних ляльок вона збирала понад 10 років:

1«Найдавніша з іграшок — лялька в рожевій сукні, за великою вітриною. Це 1915-1930-ті рокі. На жаль, ці ляльки не клеймилися, тому сказати точніше її «вік» я не можу. Половина ляльок — це 1920-ті рокі, інші — більш сучасні. Придбані вони були на аукціонах протягом 10 років. Випадково знайти такі ляльки майже неможливо, цікаві екзмепляри трапляються саме на аукціонах»

 

Наразі вхід в галерею безкоштовний, адреса: Запоріжжя, вулиця Фортечна, 67.

Графік роботи: з 11:00 до 17:00, понеділок і вівторок — вихідні.

Олександра ЛОЗОВ’ЮК