Відбулася зустріч із випускником факультету журналістики Ігорем Гур’євим

21 вересня факультет журналістики зустрівся з нашим випускником, фотокореспондентом Портал «Акцент» Ігорем Гур’євим.

Він розповів про свій шлях в журналістиці та продемонстрував фотопідбірку своїх робіт.

🔸 Ще з дев’ятого класу Ігор знав, що буде вступати на факультет журналістики, але хвилювався через конкуренцію в цій професії.

🔸Бажання фотографувати прийшло не помітно. У гуртожитку ЗНУ він часто фотографував на телефон вид з вікна. А потім взяв із собою на запорізький міст професійний фотоапарат і остаточно закохався у цю справу.

🔸 З початком війни Ігор Гур’єв став воєнним фотокореспондентом. Тепер його камера бачить жахливі кадри руйнувань мирних міст, смерть та біль.

🔸 Спікер, як це впливає на його психологічний стан: «Доводиться концентруватися. Багато в кого це може не виходити. Але я думаю, що з досвідом, ті, хто знімали вже на початку війни, з перших місяців, перших прильотів, вже зараз по іншому реагують на це, бо вже всі так чи інакше побачили смерть поряд чи її наслідки. І вже з цими думками всі навчились жити», – поділився Ігор Гур’єв.

Далі фотокор презентував свої роботи. Під час демонстрації Ігор показав світлини, які належать до чутливої теми. Тому студенти разом з викладачами та гостем обговорили цю тему й визначили, що краще не перенасичувати інфопростір візуальним контентом про смерть. Але такі фотографії треба показувати світу, бо це фіксація злочинів Росії проти людства.