Відбулись дебати кандидата на посаду голови Студради журфаку ЗНУ

4 травня у другому навчальному корпусі ЗНУ зібралися студенти факультету журналістики з різних курсів для того, щоб вислухати передвиборну програму Дар’ї Варлигіної - цього року вона єдина балотувалась на посаду голови СР факультету

На початку свого виступу Дар’я розповіла про себе та про свої плани щодо вдосконалення роботи Студради у майбутньому та ознайомила аудиторію зі складом своєї команди, члени якої мають кожен свої обов’язки і будуть відповідати за різні тематичні сектори.

Після цього аудиторія мала змогу поставити запитання, які виникли під час прослуховування передвиборної програми. Увагу студентів привернуло положення про створення власного ЗМІ на факультеті. Мету його створення Дар’я прокоментувала так: «Ми хотіли б створити ЗМІ, у якому студенти нашого факультету методом проб і помилок змогли б поповнювати свої портфоліо та вчитися чомусь новому». Щодо планів на майбутнє вона зазначила, що хоче приділити увагу проведенню конференцій з видатними людьми і відомими журналістами, лекторіїв та спільних поїздок, а також сприяти заселенню студентів у гуртожитки, з яким часто виникають певні труднощі. Вибори на утвердження кандидатури відбудуться 10 травня.

Дарья ВарлыгинаI

Нагадаємо, що Дар’я Варлигіна з 2016 року вже обіймає посаду голови культурно-масового сектору Центральної Студентської Ради. Також вона є частиною команди студентського телебачення «ЗНУ-ТВ», а саме ведучою та продюсером розважальної програми «Make it show».

Ірина КРАМАРЕНКО