Відкрито про «Відкритих людей» від Вероніки Карпової

Яку людину можна назвати вiдкритою? Яка вона і якими рисами володіє? Щоб дізнатися відповіді на ці питання ми зустрiлися з органiзатором заходу «Вiдкритi люди» у Запоріжжі Веронiкою Карповою

vk.com

— Отож, Веронiко, почнемо з головного питання – хто саме є «вiдкритими людьми» в контексті твого заходу?

— Це звичайні люди, з якими ми зустрічаємося в повсякденному житті, але не замислюємося — як вони живуть, яка їх доля? Це  ті люди, про яких ми, може, й чули, але нам навіть не спадало на думку з ними поспілкуватися особисто. Ми допомагаємо зібрати різних людей і дати їм змогу розширити свій кругозір, вийти за рамки звичного: дізнатися про погляди і смаки один одного, стати більш лояльним до навколишнього світу.

 — Яка основна ідея створення заходу «Вiдкритi люди»?

— Головна ідея — можливість дізнатися про життя і роботу людей з іншими професіями та поглядами, надихнути думати про речі, про які раніше думати не хотілося або було незручно. Таким чином «Відкриті люди» допомогають знайти спільну мову з навколишнім світом і дізнатися аспекти життя, які були незрозумілими раніше.

vk.com

vk.com

 — Що нового можуть дiзнатись гості таких зустрічей?

— «Нове» вони обов’язково дізнаються, адже учасники спілкуються один з одним тет-а-тет та можуть розказати унікальні речі. Можна поставити велику кількість питань і дізнатися про все «з перших вуст». Такі бесіди допомагають розвіяти міфи про різні професії, змінити свої помилкові погляди. Наприклад, у нас на зустрічі був сироїд-мандрівник. Ми дізналися, що це — зовсім не шкідливо, а навпаки корисно, поцікавилися, як взагалі харчуються сироїди і як вони себе почувають. Взагалі-то нового дуже багато, тому не гайте часу і приходьте до нас.

 — Чи плануєте Ви ще проводити такi заходи? Або може якiсь iншi?

— Так, я планую проводити такі заходи. На мою думку, їх треба організовувати частіше. Бо нові знайомства, нова корисна інформація, спілкування — це завжди круто і незабутньо. Тож, далі буде!

Ось так, просто, щиро, а головне – вiдкрито – ми поспiлкувались з Веронiкою. Що ж, ми можемо точно сказати, що вона – вiдкрита людина, яка змогла організувати такі унікальні зустрічі. Тож, можливо і вас зацікавить подібний формат спілкування. Ми бажаємо вам розширювати свiй кругозiр та коло спілкування!

Інтерв’ю підготував Денис ШВЄЦОВ