Відкриття виставки Б. Хоффмана в ЗНУ: презентація, круглий стіл, майстер-клас

Сьогодні, 21 березня, до Запорізького національного університету звітав американський фотожурналіст Брендан Хоффман


Брендан Хоффман (1980 р., США) – документальний фотограф, який живе у Києві та працює з темами націоналізму, ідентичності, історії, політики та довкілля. Останнім часом його увага була зосереджена на Україні: починаючи з протестів у Києві на Майдані в 2013-2014 рр., фотографії яких були опубліковані та показані на багатьох виставках, продовжуючи довготривалим висвітленням війни на сході України. У 2019 році він розроблятиме новий розділ проекту про Україну як стипендіат Програми імені Фулбрайта в Україні.


О 12.30 відбулося відкриття авторської виставки Б. Хоффмана «Бразерленд: війна в Україні» у Науковій бібліотеці ЗНУ. Кожен бажаючий може завітати та подивитися на фото, виставка триватиме ще місяць.

ZNU Hoffman Brendan

З 13:00 до 14:15 тривав круглий стіл Б. Хоффмана та американської журналістки степіндіата програми Фулбрайта Рене Хікман з журналістами та студентами факультету журналістики ЗНУ. Кожен охочий мав змогу поставити питання та «проконсультуватися» щодо професійної діяльності.

Брендан Хоффман ЗНУ

З 14:30 до 16:00 відбувся майстер-клас для студентів факультету журналістики. Брендан Хоффман розповів про тонкощі роботи фотожурналіста у різних країнах. Також автор виставки продемонстрував роботи проекту про виклики Індії та Пакистану з розподілу водних ресурсів в басейні річки Інд в умовах змін клімату та зростання чисельності населення. Студенти поставили питання та зробили загальне фото з журналістом.

Ліна ЄФИМЕНКО