Вихідні у кіно: що показують у кінотеатрі «Байда»

Сьогодні п'ятниця - і це хороша новина. А ще краща - завтра субота, а після неї понеділок, і він теж вихідний! Тому у цей довгий вікенд потрібно обов'язково сходити у кіно. Що подивитись ми вам підкажемо! Цього та наступного тижня у кінотеатрі "Байда" йтимуть такі фільми:

5467856

Незламна — українсько-російський повнометражний історико-драматичний та біографічний фільмCinderella. В основу сюжету покладений життєвий шлях жінки-снайпера, майора Людмили Павличенко, а саме події 1937–1957 років. Творці фільму характеризували його як психологічний байопік про трагічну долю жінки на війні.

«Попелюшка» (англ. Cinderella) —  американський романтично-фентезійний фільм режисера Кеннета Брана, сценаристів Алін Брош Маккенна та Кріса Вайца, студії Walt Disney Pictures. Продюсери — Девід Баррон і Саймон Кінберг, фільм заснований на казці «Попелюшка» Шарля Перро та є кінематографічним переосмисленням анімаційного фільму Діснея 1950 року.Перезняти казку «Попелюшка» студія Дісней запланувала 2012 року. Перш ніж стати до зйомок, працювали над проектом більше року. Спершу режисером міг стати Марк Романек, проте його погляд на атмосферу казки не влаштував продюсерів. Очолив знімальний процес Кеннет Брана. Головна роль могла дістатися Еммі Уотсон, проте вона відмовилась. Серед красунь, що претендували на роль Попелюшки, обрали англійку Лілі Джеймс.

Anni«Енні» — американський фільм-мюзикл режисера Уїлла Глака, з Джеймі Фоксом, Кувенжаней Уолліс,Chappie Кемерон Діаз і Роуз Бірн у головних ролях. Є сучасною адаптацією однойменного бродвейського мюзиклу 1977 року. Чарівна і дотепна Енні живе в непривабливому притулку для сиріт під наглядом злобливої виховательки. Але одного разу, після зустрічі з багатим і успішним бізнесменом, її сумовита життя перевертається.

«Робот на ім’я Чаппі» (англ. Chappie) —  фільм сценариста і режисера Ніла Бломкампа. В  основі фільму — короткометражка Tetra Vaal. Робот «Чаппі» створений в Йоганнесбурзі групою вчених, він здатний розвиватися, мислити і відчувати. Місцеві гангстери викрадають його, навчають злочинній справі і планують використовувати його для здійснення великої крадіжки. Своїми справами Чаппі привернув увагу військових, які бачать в ньому потенційну загрозу і мають намір знищити.

«Нарешті вдома» — кумедна пригодницька стрічка від режисера фільмів «Мураха Антц» та «Лісова братія». Картина розповідає про дружню HOMEнацію прибульців з іншої планети, які намагаються отримати на Землі притулок, рятуючись від своїх смертельних ворогів. Один пересічний інопланетянин, випадково повідомившиUNFINISHED Business ворогів про своє місцезнаходження, змушений тікати разом з дівчинкою-підлітком. Аби виправити власні помилки, ця дивна пара друзів здійснює чудернацьку подорож навколо світу, під час якої наш прибулець дізнається, що насправді означає бути людиною.

 «Неочікуваний бізнес». Деніел — власник невеликої справи, бізнесмен, завзятості якого можна тільки позаздрити. І ось йому випадає шанс укласти важливу угоду в Європі, куди герой без особливих роздумів їде. Разом з собою він бере колег, які повинні будуть допомогти в майбутніх операціях з клієнтом. Здавалося б, звичайна ділова поїздка, але в підсумку все йде абсолютно не так, як планувалося! Білі комірці переживають таку подорож, що залишається позаздрити! І кожна нова пригода, яка переслідує героїв все божевільніша попередньої.

Джерела: www.kinopoisk.rukino-teatr.ua