Викладачі журфаку у Всесвітній день вишиванки поговорили зі школярами про…журналістику

Доценти кафедри журналістики Павло Мірошниченко та Юлія Любченко зустрілися з випускниками та випускницями Запорізької гімназії № 93. Приводом для зустрічі стала подвійна ювілейна дата – 25 років спеціальності та 20-річчя самого факультету журналістики!

Викладачі поділилися цікавими фактами з історії та сьогодення журфаку, розповіли про всі освітні програми, а також про ті спеціальні знання і важливі фахові навички, які майбутні студенти факультету матимуть змогу дістати й розвинути. Окрему увагу було присвячено професіям, якими оволодівають студенти-журналісти, та їхньому місцю на ринку праці.Профорієнтація_2Викладачі детально розповіли про переваги факультету журналістики, відзначивши насамперед його потужну матеріально-технічну базу (студії, навчальні лабораторії, мультимедійні аудиторії). Під час презентації Павло Мірошниченко та Юлія Любченко поділилися з учнями й ученицями подробицями проходження навчальних і виробничих практик, підкресливши їхню ефективність для професійного зростання студентів факультету журналістики. Окрема сторінка розповіді про журфак була присвячена його випускникам, що є його гордістю та водночас професійними, яскравими та впливовими медійниками, як регіонального, так і всеукраїнського рівня.

Надзвичайно цікаво присутнім на зустрічі було дізнатися про активну присутність факультету журналістики ЗНУ в соціальних мережах. Саме звідти абітурієнти черпають цікаву та значущу інформацію про факультетські будні та свята, новини й особливості цьогорічної вступної кампанії. Про них, безумовно, йшлося й окремо під час цієї зустрічі. Викладачам факультету журналістики вдалося розпитати випускників про їхні мрії та плани. Вони висловили сподівання, що й факультет журналістики ЗНУ посяде вагоме місце серед них!