Випускникам курсів болгарської мови ЗНУ вручили сертифікати

Серед випускників курсів цього року і заступник декана з навчальної роботи факультету журналістики, доцент Віктор Костюк 

Двадцять четвертого травня, у  День слов’янської писемності і культури (в Україні відзначають із 2004 року,   в ЗНУ відбулося урочисте вручення сертифікатів тринадцятьом випускникам курсів болгарської мови, які в нашому університеті викладає доктор філософії Пловдивського Університету ім. Паісія Хілендарського Людмила Мінкова. До речі, у Болгарії свято має назву – День болгарської просвіти, культури і слов’янської писемності.

Зі святом присутніх на заході привітали: перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, викладач болгарської мови Людмила Мінкова та заступник голови Запорізького обласного товариства болгарської культури Іван Ангелов. Олександр Бондар, у своєму зверненні до присутніх згадав про свою першу закордонну подорож і свої враження від відвідування Болгарії та історичного міста Пловдива. Іван Ангелов, своєю чергою, зазначив: «Приємно усвідомлювати, що болгарська спільнота у Запоріжжі розростається і у неї кожного року вливаються нові й нові поціновувачі мовних та культурних традицій Болгарії».

Серед випускників однорічних курсів болгарської мови цього року були викладачі, співробітники та студенти університету. Зокрема,заступник декана з навчальної роботи факультету журналістики, доцент Віктор Костюк, доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко, старший викладач кафедри української мови Юлія Кравченко, заступник начальника відділу кадрів по роботі зі студентами Ольга Приходченко та інші.

 

 Олена Хлистун

прес-служба ЗНУ